DERMATOSKOP - OTOSKOP - OFTALMOSKOP (set BASIC KAWE)

Související zboží

OFTALMOSKOP a OTOSKOP AKU COMBILIGHT

OFTALMOSKOP a OTOSKOP AKU COMBILIGHT

20 026,- Kč

OFTALMOSKOP a OTOSKOP COMBILIGHT (xenon - halogenová optika) obsahuje tyto komponenty KAWE: oftalmoskop E36 EUROLIGH s halogenovou žárovkou 2,5V a nastavitelnou korekcí -20 až +20 dioptrií, jedno prodloužené XL zrcátko s lampou, jednu středně dlouhou lampu, jedna krátká lampa osazená trychtýřem s průzorem 6 mm, otoskop F.O.30 s lupou a xenonovou žárovičkou 2,5V, pět trychtýřků velikosti 2,5 mm a pět velikost 4,5. Náhradní žárovičky i trychtýřky lze dokoupit. Součástí dodávky je nabíjecí akumulátor 2,5V / 3Ah, nabíjecí stanici MEDCHARGE je možno dokoupit. SADA je uložena v exkluzivním kufříku černé barvy, jedná se o špičkový výrobek německé firmy KAWE.

Výrobce: KaWe Medizintechnik GmbH + Co. KG
Balení: 1 sada / 7 dílů (oftalmoskop a otoskop combilight aku)
Dostupnost: zboží na objednávku
s dodáním do 1 měsíce ... více

OFTALMOSKOP a OTOSKOP COMBILIGHT

OFTALMOSKOP a OTOSKOP COMBILIGHT

17 751,- Kč

OFTALMOSKOP a OTOSKOP COMBILIGHT (halogen - xenonová optika) obsahuje tyto komponenty KAWE: oftalmoskop E36 EUROLIGH s halogenovou žárovičkou 2,5V a nastavitelnou korekcí -20 až +20 dioptrií, otoskop F.O.30 s lupou a xenonovou žárovkou 2,5V, pět trychtýřků velikosti 2,5 mm a pět velikost 4,5, jedno prodloužené XL zrcátko s lampou, jednu středně dlouhou lampu, jedna krátká lampa osazená trychtýřem s průzorem 6 mm. Náhradní žárovičky i trychtýřky je možné dokoupit. SET COMBILIGHT lze napájet z MONOČLÁNKU nebo dokoupit dobíjecí akumulátor KAWE a dokovací stanici MEDCHARGE. Jde o špičkový výrobek německé firmy KAWE, vše je uloženo v exkluzivním kufříku černé barvy.

Výrobce: KaWe Medizintechnik GmbH + Co. KG
Balení: 1 set / 6 dílů (oftalmoskop a otoskop combilight)
Dostupnost: zboží na objednávku
s dodáním do 1 měsíce ... více

OFTALMOSKOP a OTOSKOP AKU

OFTALMOSKOP a OTOSKOP AKU

10 116,- Kč

OFTALMOSKOP a OTOSKOP (sada AKU BASIC - vakuová vláknová optika) obsahuje tyto komponenty: oftalmoskop E10 EUROLIGHT s nastavitelnou korekcí -20 až +20 dioptrií, otoskop C10 COMBILIGH s lupou a žárovičkou 2,5V, tři nástavce velikosti 2,5 , 3,5 a 4,5 mm, nosní rozvěrač se stavěcím šroubem, dvě krční zrcátka velikosti 3 a 4, prodlouženou lampu s žárovkou 2,5V. SADA je uložena v exkluzivním kufříku černé barvy. Náhradní žárovičky i trychtýřky lze dokoupit. Součástí dodávky AKU je DOBÍJECÍ AKUMULÁTOR 2,5V/3000 mAh a dokovací stanici MEDCHARGE lze dokoupit. Jedná se o kvalitní výrobek německé firmy KAWE.

Výrobce: KaWe Medizintechnik GmbH + Co. KG
Balení: 1 sada / 12 dílů (oftalmoskop a otoskop aku)
Dostupnost: zboží MÁME skladem
k okamžitému dodání! ... více