Dezinfekce

Kompletní nabídka dezinfekce

Dovážíme a prodáváme moderní Švýcarské dezinfekce řady STÉRIDINE: STÉRIDINE APASTÉRIDINE D2STÉRIDINE GTASTÉRIDINE HAND GELSTÉRIDINE HAND RUBSTÉRIDINE MULTISURFACESTÉRIDINE OPASTÉRIDINE SCRUBSTÉRIDINE SPRAY FOAMSTÉRIDINE SPRAY PLUSSTÉRIDINE ULTRA CLEANSTÉRIDINE ULTRA CLEAN 3

Importujeme a distribujeme špičkové Francouzské dezinfekce řady GARCIN-BACTINYL, které  nepoškozují životní prostředí a jsou hypoalergenní: BACTIMAINS GEL, BACTINYL 5M PEBACTINYL AIRBACTINYL ASPIRATIONBACTINYL PE INODOREBACTINYL SPRAYBACTINYL FRAISESBACTINYL SLIBACTINYL LINGEBACTINEA LINGETTES, BACTISURF DDC.

SZO.cz a ORAPI Europe jsou partneři v oblasti dezinfekce a dezinfekčních prostředků

DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDKY STÉRIDINE

Přicházíme na trh s novou řadou Švýcarských desinfekčních přípravků, prostředků a preparátů řady STERIDINE:dezinfekce na plochy (plošná desinfekce: vytírání podlah a otírání ploch), dezinfekce do vody (úprava vody), desinfekce na nástroje (nástrojová desinfekce: nakládání nástrojů a instrumentária), rychlá dezinfekce postřikem (postřiková desinfekce na nástroje a pomůcky), dezinfekce endoskopů a fibriloskopů (vyšší stupeň desinfekce), postřiková desinfekce (na malé plochy a předměty), dezinfekce na odpady (výlevky a sanitární odpad), dezinfekce na plochy (plošná desinfekce: vytírání podlah a otírání ploch), dezinfekce do vody (úprava vody pro lázně a balneo provozy), desinfekce na nástroje (nástrojová desinfekce: nakládání nástrojů a instrumentária), rychlá dezinfekce postřikem (postřiková desinfekce na nástroje a pomůcky), dezinfekce endoskopů a fibriloskopů (vyšší stupeň desinfekce), postřiková desinfekce (na malé plochy a předměty), dezinfekce na odpady (výlevky a sanitární odpad).

Řada STÉRIDINE nabízí celou řadu speciálek, speciální desinfekce, které jiné firmy nemají:dezinfekce do otevřené rány (hnisající a krvácející vředy a rány), desinfekce na lůžkoviny (dekontaminace a dezinfekce prádla), dezinfekce na kuchyňské nádobí (příbory, talíře, hrnce), desinfekce na cirkulační okruhy (hemodialyzační, chirurgické sací, dýchací), dezinfekce na porézní nástroje (stomatologické brusné kotouče a frézky), desinfekce ovzduší (dekontaminace a dezinfekce vzduchu).

Nově jsme do naší nabídky zařadili špičkové kosmetické přípravky a prostředky vyrobené z ALOE VERA a dalších přírodních produktů a kosmetické kavitační přístroje.

V naší nabídce najdete šetrné dezinfekční prostředky na ruce a pokožku:antiseptická mýdla (mýdlo s antibakteriálním účinkem), desinfekční mýdla (mýdlo s kompletním dezinfekčním záběrem), desinfekční pěny a emulse (na kůži a pokožku), dezinfekční ubrousky na ruce a utěrky na dětské hračky, dezinfekční gely (antibakteriální gel na ruce a nohy).

Pro nemocniční provozy a zdravotnická zařízení máme v nabídce úklidovou techniku a úklidové vozíky. Prodáváme také dezinfekční vany a boxy, dávkovače dezinfekce a laboratorní kartáčky na dezinfekci.

Upozornění: Před použitím je nutné vždy přečíst český návod k použití a informace o přípravku. Biocidní přípravky používejte bezpečně! Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného dezinfekčního prostředku. Kontaktujte nás!

 

Plošná dezinfekce Nástrojová dezinfekce


Detergent na bázi tenzidů s malým obsahem KAS určený k používání ve všech typech zdravotnických zařízení. Slouží k vytírání slolečných chodeb, čekáren a běžných ordinací.


Enzymatický dezinfektant určený k mytí a desinfekci chirurgických nástrojů, přístrojů, instrumentária a pomůcek, které přicházejí do přímého kontaktu s tkání a krví pacienta.

Dvoustupňová dezinfekce Vyšší stupeň dezinfekce


Dezinfektant na bázi betainů s malým obsahem oligomerů určený jako I.stupeň dvoustupňové desinfekce. Má vynikající mycí schopnosti, odbourává i tu nejvyšší bilogickou zátěž.


Dezinfektant na bázi stabilních kysličníků s totálním dezinfekčním efektem určený pro vyšší stupeň dezinfekce k tzv. sterilizaci za studena. Prostředek nemá předepsán žádný výstražný symbol.

Postřiková dezinfekce ploch Postřiková dezinfekce nástrojů


 

Dezinfektant na bázi tenzidů s malým obsahem KAS určený k mytí a dezinfekci ploch, které přicházejí do přímého kontaktu s kůží pacienta.


Dezinfektant na bázi alkoholů s malým obsahem KAS určený k rychlé dezinfekci chirurgických nástrojů, přístrojů, pomůcek a instrumentária.

Dezinfekce otevřených ran Dezinfekce nádobí


Superoxidovaný roztok pro ošetření akutních a chronických ran. Je určený k přímé aplikaci do otevřené rány. Působí selektivně pouze na patogenní mikroorganismy, zdravé tkáňové buňky nepoškozuje.


Dezinfektant na bázi alkálií s malým obsahem EDTA určený k používání v potravinářských provozech. Slouží k mytí a dezinfekci nádobí: hrnce, talíře, příbory, skleničky. Má sníženou pěnivost a používá se při teplotách až do 60 stupňů Celsia.

Dezinfekce prádla Dezinfekce odpadů


Dezinfektant na bázi stabilních kysličníků, určený k dekontaminaci a dezinfekci nemocničního prádla na odděleních veškerého typu, včetně pediatrie. Prádlo nepoškozuje a neodbarvuje ani při dlouhodobém používání.


Šumivé dezinfekční tablety na bázi aktivního chlóru určené k dezinfekci všech odpadů a sanitárního zařízení ve zdravotnictví a potravinářství. Pevné a nedrolící se tablety umožňují snadné použití a přesné dávkování. Ve vodném roztoku má kompletní dezinfekční záběr.

Dezinfekce rukou Dezinfekce ovzduší


Ochranná emulze na ruce, tzv. tekuté rukavice. Ruce jsou chráněny při práci s čisticími a zředěnými dezinfekčními prostředky. Aplikuje se před započetím práce.


Dezinfektant a deodorant na bázi stabilních kysličníků určený k dezinfekci ovzduší. Používá se v menších ambulancích, vyšetřovnách, rizikových pokojích, WC apod.  Příjemně osvěžuje vůní po citrónu.

Dezinfekce fréz a kotoučů Dezinfekce okruhů


Dezinfektant na bázi stabilních kysličníků určený k mytí a dezinfekci nástrojů a pomůcek, které nemají hladký povrch a jsou porézní, ať již z oceli, keramiky nebo diamantu. Nemá předepsán žádný výstražný symbol.


Dezinfektant na bázi stabilních kysličníků určený k mytí a dezinfekci veškerých cirkulačních okruhů, ať již chirurgických, hemodialyzačních, sacích nebo dýchacích. Obsahuje speciální formuli díky které rozpouští vápencové usazeniny.

Dezinfekce operačních sálů Dezinfekční vany


Speciální zařízení určené k dezinfekci rizikových pracovišť, kde jsou kladeny zvýšené požadavky na hygienu a dezinfekci: operační sály, JIP a pooperační pokoje, pracoviště TRN, infekční oddělení, laboratoře apod. Mobilní přístroj je z kvalitního nerez materiálu.


Dezinfekční vana určená k mytí a dezinfekci drobného rotačního instrumentária. Třídílná vana s víkem a vyjímatelným roštem zaručuje pohodlnou práci a šetří dezinfekční prostředek. Dále nabízíme dezinfekční vany na nástroje a přístroje o objemu 1,5 - 3 - 5 - 10 - 20 - 40 a 60 litrů.

Dávkovače a rozprašovače Kartáčky a kartáče


Automatický elektrický dávkovač určený pro bezkontaktní dávkování mýdla nebo dezinfekčního gelu. Umožňuje pohodlný a hygienický provoz, přesné dávkování. Vyhovuje podmínkám EU pro používání v hromadných zařízení jako jsou hotely, restaurace, veřejné WC apod.


 

... aby naše nabídka byla kompletní, nabízíme laboratorní karáčky nejrůznějších průměrů, kartáče láhvové, nástrojové, na ložní mísy a močové láhve, v neposlední řadě také kartáčky na ruce.Malý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2018 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.