Dezinfekce vody

Přicházíme na trh s revoluční novinkou v oblasti dezinfekce vody! Účinný a bezpečný systém TwinOxide je 2,6 krát silnější dezinfekční činidlo než chlór. Desinfekce vody z naší nabídky (dezinfekce 200 gramů TwinOxide pro přípravu 5 litrů nezávadné vody, desinfekce 2 kg TwinOxide do 50 litrů vody, dezinfekce 20 kg TwinOxide na úpravu 500 litrů vody) odstraňuje mangan a železo, eliminuje nepříjemný zápach vody a také účinně likviduje sinice.

Dezinfekční preparát TwinOxide používá se v lázních, balneo provozech, whirpoolech a rehabilitacích. Lze ho využít jako cestovní dezinfekci vody, kdy je spolehlivým pomocníkem při cestách do exotických krajin. Účinným způsobem narušuje biofilm a je dobře použitelný v potravinářském průmyslu (například: sanitace a čištění pivního potrubí). Nenarušuje biologické čističky odpadních vod.

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Rádi vám pomůžeme s nákupem dezinfekce na vodu, kontaktujte nás!

Návod na přípravu roztoku, tabulka ředění, koncentrace roztoku TWIN OXIDE

Bezchlorová dezinfekce do vody,
desinfekce vody bez chlóru

DESINFEKCE VODY, moderní desinfekční preparát TWINOXIDE na bázi kysličníku chloričitého pro bezchlorovou desinfekci vody, který spolehlivě a účinně inaktivuje až 99,9 % ve vodách se vyskytujících bakterií, řas, sinicí, prvoků, plísní a virů (včetně Pseudomonady a Legionelly). Prodáváme kompletní balení desinfekce do vody TWINOXIDE – 1 kg červená dóza A + TWINOXIDE – 1 kg modrá dóza B (celkem 2 kg) PRO PŘÍPRAVU 50 litrů KONCENTROVANÉHO čisticího a desinfekčního prostředku. Balení je VYBAVENO DVĚMA APLIKÁTORY (trychtýři) a najde uplatnění především V POTRAVINÁŘSTVÍ: mlékárenský průmysl a pivovarnictví neboť velmi účinně čistí a odstraňuje biofilm a zároveň spolehlivě desinfikuje prostředí (např. k čištění, proplachu a desinfekcí trubek piva nebo při výrobě jogurtů apod.)

Výrobce: TwinOxide, USA
Balení: 1 sada: 1 kg + 1 kg (desinfekce vody)
Dostupnost: zboží je skladem
DESINFEKCE VODY TWINOXIDE - 2KG
ks  
Cena: 3 600,- Kč
Cena s DPH: 4 356,- KčMalý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2017 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.