DESINFEKCE VODY TWINOXIDE - 2KG

DESINFEKCE VODY TWINOXIDE - 2KG

5 203,- Kč

Cena v eurech: 208,12

DESINFEKCE VODY, moderní desinfekční preparát TWINOXIDE na bázi kysličníku chloričitého pro bezchlorovou desinfekci vody, který spolehlivě a účinně inaktivuje až 99,9 % ve vodách se vyskytujících bakterií, řas, sinicí, prvoků, plísní a virů (včetně Pseudomonady a Legionelly). Prodáváme kompletní balení desinfekce do vody TWINOXIDE – 1 kg červená dóza A + TWINOXIDE – 1 kg modrá dóza B (celkem 2 kg) PRO PŘÍPRAVU 50 litrů KONCENTROVANÉHO čisticího a desinfekčního prostředku. Balení je VYBAVENO DVĚMA APLIKÁTORY (trychtýři) a najde uplatnění především V POTRAVINÁŘSTVÍ: mlékárenský průmysl a pivovarnictví neboť velmi účinně čistí a odstraňuje biofilm a zároveň spolehlivě desinfikuje prostředí (např. k čištění, proplachu a desinfekcí trubek piva nebo při výrobě jogurtů apod.)

Výrobce: TwinOxide, USA
Balení: 1 sada: 1 kg + 1 kg (desinfekce vody)
Dostupnost: zboží MÁME skladem! ... více

Bezchlorová dezinfekce vody, desinfekce vody bez chlóru

IMAGE:

Přicházíme na trh s revoluční novinkou v oblasti dezinfekce vody! Účinný a bezpečný systém TwinOxide je 2,6 krát silnější dezinfekční činidlo než chlór. Desinfekce vody z naší nabídky (dezinfekce 200 gramů TwinOxide pro přípravu 5 litrů nezávadné vody, desinfekce 2 kg TwinOxide do 50 litrů vody, dezinfekce 20 kg TwinOxide na úpravu 500 litrů vody) odstraňuje mangan a železo, eliminuje nepříjemný zápach vody a také účinně likviduje sinice.

Dezinfekční preparát TwinOxide používá se v lázních, balneo provozech, whirpoolech a rehabilitacích. Lze ho využít jako cestovní dezinfekci vody, kdy je spolehlivým pomocníkem při cestách do exotických krajin. Účinným způsobem narušuje biofilm a je dobře použitelný v potravinářském průmyslu (například: sanitace a čištění pivního potrubí). Nenarušuje biologické čističky odpadních vod.

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Rádi vám pomůžeme s nákupem dezinfekce na vodu, kontaktujte nás!

Návod na přípravu roztoku, tabulka ředění, koncentrace roztoku TWIN OXIDE

Příprava roztoku TWINOXIDE

Příprava roztoku TWINOXIDE

Návod pro malé uživatele

Návod pro malé uživatele

Bezchlorová dezinfekce ploch vytíráním, otíráním, postřikem unikátním prostředkem TWINOXIDE