DEZINFEKCE VZDUCHU BACTINYL AIR CITRON - 750 ML

DEZINFEKCE VZDUCHU BACTINYL AIR CITRON - 750 ML

420,- Kč

Cena v eurech: 16,80

Dezinfekce vzduchu BACTINYL AIR CITRON na bázi stabilních kysličníků určená k dekontaminaci a dezinfekci ovzduší. Dezinfekční prostředek je vhodný k použití v ordinacích a vyšetřovnách, rizikových pokojích MRSA, infekčních klinikách a podobně.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně Escherichia coli a MRSA, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ včetně HIV, polioviru, hepatitidy A, herpes viru a viru H1N1.

Nemá předepsán žádný výstražný symbol, osvěžuje ovzduší příjemnou vůní po zeleném citronu.

Výrobce: ORAPI Europe, Francie
Balení: 1 kus (sprej 750 ml s rozprašovačem)
Dostupnost: položka je momentálně vyprodaná!
(nové zboží bude až koncem roku 2024)
Zákazníkům, kteří chtějí větší množství a mají možnost přípravek "rozlít" nabízíme kanystr adekvátního prostředku ASEPTANIOS AD ... více

DEZINFEKCE OVZDUŠÍ ASEPTANIOS AD - 5L

DEZINFEKCE OVZDUŠÍ ASEPTANIOS AD - 5L

3 578,- Kč

Cena v eurech: 143,12

ASEPTANIOS AD - 5L, dezinfekční přípravek na bázi kyseliny peroctové a peroxidu vodíku určený k aerosolové dezinfekci ovzduší s totálním desinfekčním efektem. Vysoce účinná dezinfekce vzduchu a povrchů na špatně přístupných místech (např. za topením, za skříní a nábytkem). Dezinfekční prostředek ASEPTANIOS AD je vhodný pro operační sály, JIP a ARO, dialyzační centra, infekční oddělení apod.

Desinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně MRSA, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ, MYKOBAKTERICIDNÍ a SPORICIDNÍ při koncentraci 100% a expozici 5 minut. Pro dosažení inaktivace CLOSTRIDIUM DIFFICILE je třeba 10 minut.

Zdravotnický prostředek třídy IIb pro profesionální použití ve zdravotnických zařízení. Tekutý dezinfektant bez barvy a parfemace, pH 1,2 - 1,8.

Výrobce: Laboratoires ANIOS France
Balení: 1 kus (kanystr 5 litrů)
Dostupnost: zboží MÁME skladem! ... více

Dezinfekce ovzduší, dekontaminace a desinfekce vzduchu

IMAGE:

Dovážíme a prodáváme francouzské dezinfekce řady STÉRIDINE. Nabízíme unikátní dezinfekční prostředek, který nemá na českém trhu konkurenci! Produkt BACTINYL AIR je určený k dekontaminaci a dezinfekci vzduchu a ovzduší, který zbaví prostředí patogenů (bakterií, plísní a virů) a zároveň vzduch příjemně osvěží lehkou vůní po zelených citronech a tím navodí pocit příjemné čistoty. 


Prostředek BACTINYL AIR doporučujeme používat v době chřipkové a koronavirové epidemie, v lékařských ordinacích a čekárnách, případně v domácím prostředí. Jako další přípravek určený k aerosolové dezinfekci ovzduší s totálním desinfekčním efektem nabízíme ASEPTANIOS AD, který se výborně hodí pro dezinfekci vzduchu a povrchů na špatně přístupných místech (např. za topením, za skříní a nábytkem).

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete poradit, kontaktujte nás!

Jak se chránit před pandemií koronaviru a H1N1 (soubor PDF ke stažení)