Dezinfekce ovzduší, dekontaminace a desinfekce vzduchu

IMAGE:

Dovážíme a prodáváme francouzské dezinfekce řady STÉRIDINE. Nabízíme unikátní dezinfekční prostředek, který nemá na českém trhu konkurenci! Produkt BACTINYL AIR je určený k dekontaminaci a dezinfekci vzduchu a ovzduší, který zbaví prostředí patogenů (bakterií, plísní a virů) a zároveň vzduch příjemně osvěží lehkou vůní po zelených citronech a tím navodí pocit příjemné čistoty. 


Prostředek BACTINYL AIR doporučujeme používat v době chřipkové a koronavirové epidemie, v lékařských ordinacích a čekárnách, případně v domácím prostředí.

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete poradit, kontaktujte nás!

Jak se chránit před pandemií koronaviru a H1N1 (soubor PDF ke stažení)

DEZINFEKCE VZDUCHU BACTINYL AIR - 750 ML

DEZINFEKCE VZDUCHU BACTINYL AIR - 750 ML

420,- Kč

Cena v eurech: 16,80

Dezinfekce vzduchu BACTINYL AIR na bázi stabilních kysličníků určená k dekontaminaci a dezinfekci ovzduší. Dezinfekční prostředek je vhodný k použití v ordinacích a vyšetřovnách, rizikových pokojích MRSA, infekčních klinikách a podobně.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně Escherichia coli a MRSA, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ včetně HIV, polioviru, hepatitidy A, herpes viru a viru H1N1.

Nemá předepsán žádný výstražný symbol, osvěžuje ovzduší příjemnou vůní po zeleném citronu.

Výrobce: ORAPI Europe, Francie
Balení: 1 kus (sprej 750 ml s rozprašovačem)
Dostupnost: zboží MÁME skladem! ... více