Dezinfekce ovzduší, dekontaminace a desinfekce vzduchu

DEZINFEKCE OVZDUŠÍ

Přicházíme na trh s unikátními dezinfekčními prostředky, které nemají na českém trhu konkurenci! Desinfekce určené k dekontaminaci a dezinfekci vzduchu a ovzduší.

Nabízíme kvalitní dezinfekční prostředek BACTINYL AIR-750ML francouzské výroby ORAPI Europe, který zbaví ovzduší patogenů (bakterií, plísní a virů) a zároveň vzduch příjemně osvěží lehkou vůní po zelených citronech a tím navodí pocit příjemné čistoty.

Prostředek BACTINYL AIR doporučujeme používat v době chřipkové epidemie v ambulantních čekárnách, případně v domácím prostředí.

Jak se chránit před pandemií H1N1 (soubor PDF ke stažení)

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Potřebujete pomoci s výběrem dezinfekce vzduchu? Kontaktujte nás!

DEZINFEKCE VZDUCHU BACTINYL AIR - 750 ML

DEZINFEKCE VZDUCHU BACTINYL AIR - 750 ML

420,- Kč

Dezinfekce vzduchu BACTINYL AIR na bázi stabilních kysličníků určená k dekontaminaci a dezinfekci ovzduší. Dezinfekční prostředek je vhodný k použití v ordinacích a vyšetřovnách, rizikových pokojích MRSA, infekčních klinikách a podobně.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně Escherichia coli a MRSA, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ včetně HIV, polioviru, hepatitidy A, herpes viru a viru H1N1.

Nemá předepsám žádný výstražný symbol, osvěžuje ovzduší příjemnou vůní po citronu.

Výrobce: ORAPI Europe, Francie
Balení: 1 kus (sprej 750 ml s rozprašovačem)
Dostupnost: zboží je skladem ... více