Postřiková dezinfekce malých ploch

Postřiková dezinfekce ploch

Postřiková dezinfekce určená k rychlé desinfekci malých ploch, inkubátorů, RTG stolů a CT tunelů, antidekubitních lůžek, nejčastěji však k mytí, dekontaminaci a dezinfekci manžet tonometrů a další plochy, které přicházení do přímého kontaktu s kůží a pokožkou pacienta.

Vyberte si z nabídky šetrných dezinfekčních prostředků, přípravků a preparátů řady STÉRIDINE určených k dezinfekci malých ploch (dezinfekční  sprej STERIDINE SPRAY FOAM s aplikátorem řídké pěny). Desinfekce schválená pro pediatrii, dezinfekce bez výstražného symbolu. Chraňte pacienty i sebe!

 

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete pomoci s výběrem plošné dezinfekce? Kontaktujte nás!

STERIDINE SPRAY FOAM - 1L (postřiková dezinfekce)

STERIDINE SPRAY FOAM - 1L (postřiková dezinfekce)

845,- Kč

Cena v eurech: 33,80

STERIDINE SPRAY FOAM postřiková dezinfekce ve formě řídké pěny na bázi KAS bez obsahu alkoholu. Doufunkční prostředek slouží k mytí (obsahuje detergent) a rychlé dezinfekci drobných lékařských přístrojů a ploch, které přicházejí do styku s kůží pacienta (stetoskopy, manžety tonometrů, EKG a EEG elektrody, sondy a elektrody rehabilitačních přístrojů, antidekubitní matrace apod.) Působí rychle a efektivně, předmět se lehce postříká a nechá působit, poté je třeba otřít jednorázovou utěrkou.
Dezinfekční účinnost BAKTERICIDNÍ, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ včetně HIV, rotaviru a noroviru, hepatitidy B, MYKOBAKTERICIDNÍ a TUBERKULOCIDNÍ při koncentraci 100% a expozici 1 minuta.
Zdravotnický prostředek třídy IIa pro profesionální použití ve zdravotnických zařízení. Tekutý dezinfektant bez barvy a bez aroma, pH 6.

Výrobce: USF Healthcare S.A. Switzerland
Balení: 1 kus (flakon 1 litr)
Dostupnost: zboží MÁME skladem! ... více