Dezinfekční pěna a emulze, desinfekce na ruce a nohy

IMAGE:

Dezinfekční pěna či emulze určená k mytí a dezinfekci pokožky. Jedná se o rychlé a praktické ošetření kůže na rukou nebo nohou.Obsahuje tenzidy a antimikrobiální látky, neucpává póry a má výrazný deodorační účinek (ihned odstraňuje nepříjemný zápach). Prostředky jsou vhodné na cesty, do domácnosti i zaměstnání.

Nabízíme desinfekční pěna RUBBERMAID-50ML na ruce a nohy, případně do vlasů.

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete poradit s výběrem dezinfekční pěny? Kontaktujte specialisty na dezinfekci!

DEZINFEKČNÍ PĚNA RUBBERMAID – 50 ML

DEZINFEKČNÍ PĚNA RUBBERMAID – 50 ML

188,- Kč

Dezinfekční pěna RUBBERMAID k mytí a dezinfekci rukou a nohou (na ruce a nohy). V krátkém čase zabije 99,99% všech známých bakterií včetně MRSA, VRE, Candida, Pseudomonas a řadu dalších patogenů. Obsahuje bambucké máslo KARITÉ s vitamínem E, které udržují pokožku vláčnou a podpoří regeneraci kůže a pokožky. Malé balení dezinfekční pěny vhodné na cesty a cestování se vejde nejenom do kabelky, ale i do kapsy, takže dezinfekční přípravek (prostředek, preparát) budete mít kdykoliv po ruce.

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg
Balení: 1 kus - balení 50 ml (dezinfekční pěna)
Dostupnost: zboží je skladem ... více