DEZINFEKČNÍ PĚNA A EMULZE

Dezinfekční pěna či emulze určená k mytí a dezinfekci pokožky. Jedná se o rychlé a praktické ošetření kůže na rukou nebo nohou. Obsahuje tenzidy a antimikrobiální látky, neucpává póry a má výrazný deodorační účinek (ihned odstraňuje nepříjemný zápach). Prostředky jsou vhodné na cesty, do domácnosti i zaměstnání.

Vyberte si z nabídky kvalitních dezinfekčních prostředků, přípravků a preparátů na ruce a nohy (desinfekční pěna RUBBERMAID - 50 ml sprej do kapsy, dezinfekce ve spreji RUBBERMAID - 550 ml, dezinfekční emulze VIRUNYL - 250 ml)

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete poradit s výběrem dezinfekční pěny? Kontaktujte specialisty na dezinfekci!

Dezinfekční pěna a emulze,
desinfekce na ruce a nohy

Dezinfekční pěna RUBBERMAID k mytí a dezinfekci rukou a nohou (na ruce a nohy). V krátkém čase zabije 99,99% všech známých bakterií včetně MRSA, VRE, Candida, Pseudomonas a řadu dalších patogenů. Obsahuje bambucké máslo KARITÉ s vitamínem E, které udržují pokožku vláčnou a podpoří regeneraci kůže a pokožky. Malé balení dezinfekční pěny vhodné na cesty a cestování se vejde nejenom do kabelky, ale i do kapsy, takže dezinfekční přípravek (prostředek, preparát) budete mít kdykoliv po ruce.

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg
Balení: 1 kus - balení 50 ml (dezinfekční pěna)
Dostupnost: zboží je skladem
DEZINFEKČNÍ PĚNA RUBBERMAID – 50 ML
ks  
Cena: 155,- Kč
Cena s DPH: 188,- KčMalý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2017 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.