Dezinfekce fréz a kotoučů

Dezinfekce na frézky a frézy, brusné kotoučky a kotouče, která se používá v chirurgii, ortopedii a stomatologii k dekontaminaci, mytí a dezinfekci veškerého rotačního instrumentária. Desinfekce má díky speciální formuli vynikající mycí schopnosti a proniká do pórů brusného materiálu.

Vyberte si z nabídky účinných dezinfekčních prostředků, přípravků a preparátů řady STÉRIDINE na brusné kotouče a frézky (desinfekce BACTINYL FRAISES - kanystr 5 litrů pracovního roztoku). Dezinfekce bez výstražného symbolu.

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete poradit s výběrem dezinfekce na porézní povrchy? Kontaktujte nás!

Nabídka dezinfekce na frézky a brusné kotouče, desinfekce fréz a brusných kotoučků

Dezinfekce fréz a brusných kotoučků BACTINYL FRAISES - 5L na bázi stabilních kysličníků určená k mytí a dezinfekci nástrojů a pomůcek, které nemají hladký povrch a jsou porézní, ať již z oceli, keramiky nebo diamantu. Dezinfekční prostředek je určený na frézy a brusné kotoučky používané v chirurgii a veškeré stomatologické rotační instrumentárium včetně vrtáčků. Má vynikající mycí schopnosti.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ, FUNGICIDNÍ a VIRUCIDNÍ včetně HIV a rotaviru při koncentraci 100% a expozici 15 minut.

Nemá předepsán žádný výstražný symbol. Obsahuje inhibitor koroze, mycí složky a povrchově aktivní látky. Je bez barvy a bez zápachu, s nádechem po zeleném citrónu.

Výrobce: ORAPI Europe, Francie
Balení: 1 kus (kanystr 5 litrů)
Dostupnost: zboží je skladem
DEZINFEKCE FRÉZ A BRUSNÝCH KOTOUČKŮ BACTINYL FREISES - 5L
ks  
Cena: 2 440,- Kč
Cena s DPH: 2 952,- KčMalý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2017 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.