Dezinfekce porézních nástrojů a brusných  kotoučů

DEZINFEKCE FRÉZ A KOTOUČŮDezinfekce porézních nástrojů, fréz, brusných kotoučků, které se používají v chirurgii, ortopedii a stomatologii k dekontaminaci, mytí a dezinfekci veškerého instrumentária. Desinfekce má díky speciální formuli vynikající mycí schopnosti a proniká do pórů brusného materiálu.

Vyberte si z nabídky účinných dezinfekčních prostředků, přípravků a preparátů řady STÉRIDINE na brusné kotouče a frézky (desinfekce BACTINYL FRAISES - kanystr 5 litrů pracovního roztoku). Dezinfekce bez výstražného symbolu.

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete poradit s výběrem dezinfekce na porézní povrchy? Kontaktujte nás!

DEZINFEKCE FRÉZ A PORÉZNÍCH NÁSTROJŮ BACTINYL FREISES - 5L

DEZINFEKCE FRÉZ A PORÉZNÍCH NÁSTROJŮ BACTINYL FREISES - 5L

2 952,- Kč

Cena v eurech: 118,08

Dezinfekce fréz a porézních nástrojů BACTINYL FRAISES - 5L na bázi stabilních kysličníků určená k mytí a dezinfekci nástrojů a pomůcek, které nemají hladký povrch a jsou porézní, ať již z oceli, keramiky nebo diamantu. Dezinfekční prostředek je určený na frézy a brusné kotoučky používané v chirurgii a veškeré stomatologické rotační instrumentárium včetně vrtáčků. Má vynikající mycí schopnosti.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ, FUNGICIDNÍ a VIRUCIDNÍ včetně HIV a rotaviru při koncentraci 100% a expozici 15 minut.

Nemá předepsán žádný výstražný symbol. Obsahuje inhibitor koroze, mycí složky a povrchově aktivní látky. Je bez barvy a bez zápachu, s nádechem po zeleném citrónu.

Výrobce: ORAPI Europe, Francie
Balení: 1 kus (kanystr 5 litrů)
Dostupnost: zboží MÁME skladem! ... více