Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. získala certifikát ISO 13485

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. získala certifikát ISO 13485

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. získala certifikát ISO 13485

Lékařské přístroje, zdravotnická technika

Nabízíme špičkovou zdravotnickou techniku, lékařské přístroje, zdravotnické prostředky. Všechny produkty jsou držiteli CE certifikátu, mají český návod a prohlášení o shodě.

Vstoupit

Dezinfekce, dezinfekční prostředky

Dovážíme a prodáváme kvalitní a osvědčené švýcarské dezinfekce STÉRIDINE a francouzské dezinfekční prostředky BACTINYL, které inaktivují širokou řadu patogenů a  nepoškozují životní prostředí.

Vstoupit

Servis - BTK - Revize, opravy lékařský přístrojů

Provádíme servis a opravy lékařských přístrojů dle zákona 89/2021 Sb, resp. 375/2022 Sb. kalibrace tonometrů dle 505/1990 Sb. KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o. je registrovaná na SÚKL Praha.

Vstoupit

Lekárske prístroje, dezinfekcia na Slovensko

Dezinfekčné prostriedky a zdravotnícke prístroje expedujeme na Slovensko prostredníctvom Českej a Slovenskej pošty. Cena poštovného z Českej republiky na Slovensko je 15 EUR.

Vstoupit

Video

Výdejní místo v Plzni

IMAGE:

Dezinfekce, lékařské přístroje

  • Společnost KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. vznikla v říjnu 1998. Činnost firmy vychází ze 40 let zkušeností v oboru vývoje a oprav lékařských přístrojů. Zakladatel firmy je držitelem několika vynálezů a desítek zlepšovacích návrhů. Sídlíme v Plzni a působíme po celé ČR. 
  • UPOZORNĚNÍ: Opravy a kalibrace přijímáme a provádíme pouze pro zdravotnická zařízení a firmy mající IČ (Identifikační Číslo organizace). Soukromým osobám tyto služby z kapacitních důvodů neposkytujeme.
  • Firma splnila požadavky nového Zákona o zdravotnických prostředích 89/2021 Sb. a nově také 375/2022 Sb. a prodloužila svoji registraci na SÚKL Praha a obdržela registrační číslo 000684. Společnost získala certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 13485.

Katalog lékařských přístrojů ke stažení

Získali jsme diplom od České marketingové společnosti, která potvrdila, že náš e-shop SZO.cz společně s našimi dalšími odbornými weby patří mezi úspěšné české online projekty.

Provozujeme zdravotnické weby pro odbornou i laickou veřejnost se zaměřením na lékařskou techniku a dezinfekční prostředky, kde pravidelně informujeme o produktových novinkách a aktuálních trendech z oboru medicíny.

Provozujeme internetový obchod SZO.cz a otevřeli jsme výdejnu zdravotnických prostředků v Plzni

Zdravotnickou a zdravotní techniku (například odsávačky nosních hlenů), lékařské a medicinální přístroje, dezinfekce a desinfekční prostředky nakoupíte jednoduše v našem internetovém obchodu SZO.cz! Většinu zboží, které nabízíme v e-shopu (eshop lékařských přístrojů a dezinfekcí) máme skladem, zboží expedujeme každé úterý a pátek z našeho centrálního skladu a zašleme Vám jej kamkoliv po České republice.

Pro zákazníky z Plzně a plzeňského regionu jsme otevřeli vzorkovou prodejnu, výdejní místo je PLZNI na Slovanech Božkovská 38.

IMAGE:

Jsme profesionálové na lékařské, medicinální přístroje a dezinfekci.

Jsme certifikovaní specialisté v oblasti zdravotnické techniky, lékařských a medicínských přístrojů, dezinfekčních prostředků a nemocniční hygieny. Naše produkty prezentujeme na odborných seminářích a konferencích.

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. se skládá ze dvou divizí.

  1. Divize zdravotnické techniky provádí údržbu a periodické bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků dle zákona 89/2021 Sb. a nově také 375/2022 Sb., a zajišťuje běžné opravy lékařských přístrojů.
  2. Divize hygieny dováží a prodává francouzské dezinfekce STÉRIDINE, provádí dezinfekci operačních sálů. Pro veškeré dezinfekční prostředky poskytujeme bezpečnostní listy.

Lékařské přístroje a dezinfekční přípravky

Provádíme běžné opravy lékařských přístrojů, kalibrace a ověření tonometrů, provádíme také údržbu a periodické bezpečnostně technické kontroly dle zákona 89/2021 Sb. a nově také 375/2022 Sb.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. působí jako dovozce a distributor zdravotnických prostředků, servis ZP. Od mezinárodní agentury GMDN Agency Ltd. se sídlem v Oxfordu ve Velké Británii jsme obdrželi GMDN kódy zboží a služeb (naše GMDN registrace ke stažení v PDF). Zajímá vás aktuální sazba DPH? Přečtěte si stanovisko Ministerstva zdravotnictví ČR ke změně DPH na zdravotnické prostředky!

Účastníme se prestižních akcí celostátního významu se zaměřením na zdravotnictví, hygienu, medicinální přístroje a dezinfekci. Zúčastnili jsme se Zdravotně–sociálního kongresu v sídle Krajského úřadu Ústeckého kraje (videomedajlonek).

Naše produkty jsme představili na XVII. mezinárodní konferenci o nemocniční hygieně, na 18. odborné konference Aktuální otázky dezinfekce a sterilizace, také na konferenci kardiologů a rovněž jsme se zúčastnili odborného semináře spinálních jednotek. Prohlédněte si fotografie z konferencí a seminářů.

Odborné publikace

V roce 2010 jsme se podíleli na vydání odborné publikace RNDr. Renaty Podstatové HYGIENA A EPIDEMIOLOGIE PRO AMBULANTNÍ PRAXI.

Chcete se stát partnerem specialisty na lékařské přístroje a dezinfekci? Navštivte stránku partneři.

Katalog ke stažení

Stáhněte si katalog lékařských přístrojů a zdravotnické techniky!

Blog

2v1 aneb dezinfekce na ruce s příjemnou vůní

15.

11.

2023

2v1 aneb dezinfekce na ruce s příjemnou vůní

Dezinfekce na ruce nám pomáhá chránit sebe i druhé před šířením infekcí. Díky dezinfekci na ruce s vůní vám budou krásně vonět ruce, a ještě budete chráněni před různými viry a bakteriemi.

Tekutá dezinfekce na ruce: Jakou vybrat?

10.

11.

2023

Tekutá dezinfekce na ruce: Jakou vybrat?

Důležitost dezinfekce rukou nikdy nebyla důležitější než v dnešní době, kdy se snažíme ochránit sebe i ostatní před šířením infekcí. Když jde o výběr tekuté dezinfekce na ruce, je důležité zvážit několik faktorů, včetně účinnosti, bezpečnosti a pohodlí. V tomto článku vám představíme několik klíčových kritérií pro výběr dezinfekčního produktu na ruce.

Máme nový katalog dezinfekcí 2024/2025

7.

11.

2023

Máme nový katalog dezinfekcí 2024/2025

Naše společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s. r. o. dováží do České republiky dezinfekce řady STÉRIDINE již 20 let. Nyní jsme pro vás připravili nový katalog pro roky 2024 - 2025.

Partneři

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. spolupracuje s těmito společnostmi: