Dezinfekce, lékařské přístroje

Společnost KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. vznikla v říjnu 1998. Činnost firmy vychází ze 40 let zkušeností v oboru vývoje a oprav lékařských přístrojů. Zakladatel firmy je držitelem několika vynálezů a desítek zlepšovacích návrhů. Sídlíme v Plzni a působíme po celé ČR.

UPOZORNĚNÍ: Opravy a kalibrace přijímáme a provádíme pouze pro zdravotnická zařízení a firmy mající IČ (Identifikační Číslo organizace). Soukromým osobám tyto služby z kapacitních důvodů neposkytujeme.

Katalog lékařských přístrojů ke stažení

Získali jsme diplom od České marketingové společnosti, která potvrdila, že náš e-shop SZO.cz společně s našimi dalšími odbornými weby patří mezi úspěšné české online projekty.

Provozujeme zdravotnické weby pro odbornou i laickou veřejnost se zaměřením na lékařskou techniku a dezinfekční prostředky, kde pravidelně informujeme o produktových novinkách a aktuálních trendech z oboru medicíny.

Provozujeme internetový obchod SZO.cz
a otevřeli jsme vzorkovou prodejnu v Plzni

Zdravotnickou a zdravotní techniku, lékařské a medicinální přístroje, dezinfekce a desinfekční prostředky nakoupíte jednoduše v našem internetovém obchodu SZO.cz! Většinu zboží, které nabízíme v e-shopu (eshop lékařských přístrojů a dezinfekcí) máme skladem, zboží expedujeme každé úterý a pátek z našeho centrálního skladu a zašleme Vám jej kamkoliv po České republice.

Pro zákazníky z Plzně a plzeňského regionu jsme otevřeli kamennou prodejnu, výdejní místo v Přemyslově ulici naproti OC PLAZA, kde si mohou zboží vyzvednout každý pátek mezi 14 až 17 hodinou.

Jsme profesionálové na lékařské, medicinální přístroje a dezinfekci.

Jsme certifikovaní specialisté v oblasti zdravotnické techniky, lékařských a medicínských přístrojů, dezinfekčních prostředků a nemocniční hygieny. Naše produkty prezentujeme na odborných seminářích a konferencích.

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. se skládá ze dvou divizí.

  1. Divize zdravotnické techniky provádí údržbu a periodické bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků dle zákona 268/2014 Sb., a zajišťuje běžné opravy lékařských přístrojů.
  2. Divize hygieny dováží a prodává francouzské dezinfekce STÉRIDINE, provádí dezinfekci operačních sálů. Pro veškeré dezinfekční prostředky poskytujeme bezpečnostní listy.

Získali jsme certifikát Spolehlivá firma

Nabízíme kvalitní služby v oblasti prodeje, revizí a oprav zdravotnické techniky a medicinálních přístrojů. V současné době disponujeme mladým a dynamickým týmem, který se kvalitně a pečlivě stará o potřeby zákazníků.

Dovážíme a distribuujeme, prodáváme kvalitní lékařské přístroje a dezinfekční přípravky, jsme autorizovaným partnerem celé řady renomovaných výrobců.

Splnili jsme podmínky systému managementu jakosti ISO 9001:2008 a ISO 13 485:2003 a jsme držitelem certifikátů prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Jsme držiteli oprávnění Technické inspekce České republiky, vlastníme osvědčení o registraci Českého metrologického institutu. Prohlédněte si naše certifikáty.

Lékařské přístroje a dezinfekční přípravky

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. splnila dne 11.7.2012 oznamovací povinnost dle § 31 zákona č. 123/2000 Sb. o zdravotnických prostředcích a nově se přeregistrovala na Ministerstvu zdravotnictví ČR jako dovozce a distributor zdravotnických prostředků, servis ZP, výrobce sériově vyráběných zdravotních pomůcek a distributor vlastních zdravotnických přístrojů. Od mezinárodní agentury GMDN Agency Ltd. se sídlem v Oxfordu ve Velké Británii jsme obdrželi GMDN kódy zboží a služeb (naše GMDN registrace ke stažení v PDF). Zajímá vás aktuální sazba DPH? Přečtěte si stanovisko Ministerstva zdravotnictví ČR ke změně DPH na zdravotnické prostředky!

Účastníme se prestižních akcí celostátního významu se zaměřením na zdravotnictví, hygienu, medicinální přístroje a dezinfekci. Zúčastnili jsme se Zdravotně–sociálního kongresu v sídle Krajského úřadu Ústeckého kraje (videomejdalonek).

Naše produkty jsme představili na XVII. mezinárodní konferenci o nemocniční hygieně, na 18. odborné konference Aktuální otázky dezinfekce a sterilizace, také na konferenci kardiologů a rovněž jsme se zúčastnili odborného semináře spinálních jednotek. Prohlédněte si fotografie z konferencí a seminářů.

Odborné publikace

V roce 2010 jsme se podíleli na vydání odborné publikace RNDr. Renaty Podstatové HYGIENA A EPIDEMIOLOGIE PRO AMBULANTNÍ PRAXI.

Chcete se stát partnerem specialisty na lékařské přístroje a dezinfekci? Navštivte stránku partneři.

Katalog ke stažení

Stáhněte si katalog lékařských přístrojů a zdravotnické techniky!Malý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2018 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.