Přejeme zákazníkům klidné a požehnané vánoční svátky a do nového roku 2024 Zdraví, Štěstí, Pohodu a Radost ze života!

Přejeme zákazníkům klidné a požehnané vánoční svátky a do nového roku 2024 Zdraví, Štěstí, Pohodu a Radost ze života!

Poslední předvánoční expedice proběhne 21. prosince 2023
Je všeobecně známé, že Česká pošta a ostatní přepravci v předvánočním období každoročně nestíhají dodávat balíky v běžných dodacích termínech. Abyste obdrželi svoji zásilku pod vánoční stromeček, musíte vaši objednávku realizovat nejpozději do 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu vyřídíme také, ale nemůžeme garantovat, že zásilku přepravní společnosti doručí do konce roku!

Poslední letošní expedice proběhne 28. prosince 2023
Všechny objednávky, které jsme obdrželi do 21. 12. 2023 včetně, se nám podařilo vyřídit a zboží odeslat. Pokud jste i přesto svoji zásilku neobdrželi, prosím kontaktujte nás.

Ve dnech 2. - 7. ledna 2024 bude v našem skladu probíhat inventura zboží. Objednávky přijaté v tomto období vyřídíme po ukončení inventury tzn. v týdnu po 8. lednu 2024.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. získala certifikát ISO 13485

IMAGE:

Ve dnech ve dnech 16. - 17. 04. 2024 jsme se zůčastnili XXX. ročníku Mezinárodní konference NEMOCNIČNÍ EPIDEMIOLOGIE a HYGIENY, které se zúčastnili i odborníci z TZÚ, kterou pořádala Česká Společnost Nemocniční Epidemiologie a Hygieny (SNEH). Na této konferenci jsme prezentovali aktuální trendy v moderní dezinfekci.

 

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. získala certifikát ISO 13485

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. získala certifikát ISO 13485

Lékařské přístroje, zdravotnická technika

Nabízíme špičkovou zdravotnickou techniku, lékařské přístroje, zdravotnické prostředky. Všechny produkty jsou držiteli CE certifikátu, mají český návod a prohlášení o shodě.

Vstoupit

Dezinfekce, dezinfekční prostředky

Dovážíme a prodáváme kvalitní a osvědčené švýcarské dezinfekce STÉRIDINE a francouzské dezinfekční prostředky BACTINYL, které inaktivují širokou řadu patogenů a  nepoškozují životní prostředí.

Vstoupit

Servis - BTK - Revize, opravy lékařský přístrojů

Provádíme servis a opravy lékařských přístrojů dle zákona 89/2021 Sb, resp. 375/2022 Sb. kalibrace tonometrů dle 505/1990 Sb. KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o. je registrovaná na SÚKL Praha.

Vstoupit

Lekárske prístroje, dezinfekcia na Slovensko

Dezinfekčné prostriedky a zdravotnícke prístroje expedujeme na Slovensko prostredníctvom Českej a Slovenskej pošty. Cena poštovného z Českej republiky na Slovensko je 15 EUR.

Vstoupit

Video

Výdejní místo v Plzni

IMAGE:

Dezinfekce, lékařské přístroje

  • Společnost KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. vznikla v říjnu 1998. Činnost firmy vychází ze 40 let zkušeností v oboru vývoje a oprav lékařských přístrojů. Zakladatel firmy je držitelem několika vynálezů a desítek zlepšovacích návrhů. Sídlíme v Plzni a působíme po celé ČR. 
  • UPOZORNĚNÍ: Opravy a kalibrace přijímáme a provádíme pouze pro zdravotnická zařízení a firmy mající IČ (Identifikační Číslo organizace). Soukromým osobám tyto služby z kapacitních důvodů neposkytujeme.
  • Firma splnila požadavky nového Zákona o zdravotnických prostředích 89/2021 Sb. a nově také 375/2022 Sb. a prodloužila svoji registraci na SÚKL Praha a obdržela registrační číslo 000684. Společnost získala certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 13485.

Katalog lékařských přístrojů ke stažení

Získali jsme diplom od České marketingové společnosti, která potvrdila, že náš e-shop SZO.cz společně s našimi dalšími odbornými weby patří mezi úspěšné české online projekty.

Provozujeme zdravotnické weby pro odbornou i laickou veřejnost se zaměřením na lékařskou techniku a dezinfekční prostředky, kde pravidelně informujeme o produktových novinkách a aktuálních trendech z oboru medicíny.

Provozujeme internetový obchod SZO.cz a otevřeli jsme výdejnu zdravotnických prostředků v Plzni

Zdravotnickou a zdravotní techniku (například odsávačky nosních hlenů), lékařské a medicinální přístroje, dezinfekce a desinfekční prostředky nakoupíte jednoduše v našem internetovém obchodu SZO.cz! Většinu zboží, které nabízíme v e-shopu (eshop lékařských přístrojů a dezinfekcí) máme skladem, zboží expedujeme každé úterý a pátek z našeho centrálního skladu a zašleme Vám jej kamkoliv po České republice.

Pro zákazníky z Plzně a plzeňského regionu jsme otevřeli vzorkovou prodejnu, výdejní místo je PLZNI na Slovanech Božkovská 38.

IMAGE:

Jsme profesionálové na lékařské, medicinální přístroje a dezinfekci.

Jsme certifikovaní specialisté v oblasti zdravotnické techniky, lékařských a medicínských přístrojů, dezinfekčních prostředků a nemocniční hygieny. Naše produkty prezentujeme na odborných seminářích a konferencích.

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. se skládá ze dvou divizí.

  1. Divize zdravotnické techniky provádí údržbu a periodické bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků dle zákona 89/2021 Sb. a nově také 375/2022 Sb., a zajišťuje běžné opravy lékařských přístrojů.
  2. Divize hygieny dováží a prodává francouzské dezinfekce STÉRIDINE, provádí dezinfekci operačních sálů. Pro veškeré dezinfekční prostředky poskytujeme bezpečnostní listy.

Lékařské přístroje a dezinfekční přípravky

Provádíme běžné opravy lékařských přístrojů, kalibrace a ověření tonometrů, provádíme také údržbu a periodické bezpečnostně technické kontroly dle zákona 89/2021 Sb. a nově také 375/2022 Sb.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. působí jako dovozce a distributor zdravotnických prostředků, servis ZP. Od mezinárodní agentury GMDN Agency Ltd. se sídlem v Oxfordu ve Velké Británii jsme obdrželi GMDN kódy zboží a služeb (naše GMDN registrace ke stažení v PDF). Zajímá vás aktuální sazba DPH? Přečtěte si stanovisko Ministerstva zdravotnictví ČR ke změně DPH na zdravotnické prostředky!

Účastníme se prestižních akcí celostátního významu se zaměřením na zdravotnictví, hygienu, medicinální přístroje a dezinfekci. Zúčastnili jsme se Zdravotně–sociálního kongresu v sídle Krajského úřadu Ústeckého kraje (videomedajlonek).

Naše produkty jsme představili na XVII. mezinárodní konferenci o nemocniční hygieně, na 18. odborné konference Aktuální otázky dezinfekce a sterilizace, také na konferenci kardiologů a rovněž jsme se zúčastnili odborného semináře spinálních jednotek. Prohlédněte si fotografie z konferencí a seminářů.

Odborné publikace

V roce 2010 jsme se podíleli na vydání odborné publikace RNDr. Renaty Podstatové HYGIENA A EPIDEMIOLOGIE PRO AMBULANTNÍ PRAXI.

Chcete se stát partnerem specialisty na lékařské přístroje a dezinfekci? Navštivte stránku partneři.

Katalog ke stažení

Stáhněte si katalog lékařských přístrojů a zdravotnické techniky!

Blog

Dezinfekce na ruce 5 l pro zajištění bezpečnosti a hygieny

31.

5.

2024

Dezinfekce na ruce 5 l pro zajištění bezpečnosti a hygieny

Dezinfekce na ruce (balení s objemem 5 litrů) je ekonomická a praktická volba pro zajištění bezpečnosti a hygieny v různých prostředích.

Průvodce světem dezinfekce v eshopu SZO.cz

24.

4.

2024

Průvodce světem dezinfekce v eshopu SZO.cz

Dezinfekce je klíčovým prvkem v udržování hygieny a prevenci šíření infekcí. V tomto komplexním průvodci se zaměříme na různé aspekty dezinfekce.

Správný postup pro dezinfekci povrchu

20.

3.

2024

Správný postup pro dezinfekci povrchu

Hygiena je nesmírně důležitá, zejména v době, kdy se snažíme ochránit své zdraví a zamezit šíření nemocí. Jedním z klíčových opatření je pravidelná dezinfekce povrchů, se kterými často přicházíme do kontaktu a tím můžeme být vystaveni potenciálním zdrojům nákazy.

Partneři

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. spolupracuje s těmito společnostmi: