KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Jsme profesionálové na lékařské přístroje a dezinfekce. E-shop SZO.cz znamená Služby Zdravotnickým Organizacím. Lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky zásobujeme nemocnice a kliniky, ordinace a ambulance, laboratoře, domovy důchodců a další zdravotnická, sociální zařízení a charitní organizace.

Poskytujeme služby zdravotnickým zařízením po celé České republice. Kromě prodeje zdravotnické techniky a desinfekčních prostředků provádíme revize, kalibrace a opravy lékařských přístrojů, BTK zdravotnických prostředků dle zákona 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích.

Výdejní místo lékařských přístrojů a zdravotnické techniky (eshop SZO.cz) v Plzni, Božkovská 38

IMAGE:

Česká marketingová společnost potvrdila, že eshop SZO.CZ je úspěšný projekt

IMAGE:

Získali jsme diplom od České marketingové společnosti, která potvrdila, že náš e-shop SZO.cz společně s našimi dalšími odbornými weby patří mezi úspěšné české online projekty.

V podvečer 19. května 2016 se v příjemném klasickém prostředí Divadelního sálu Klubu Lávka s historickým rámcem Karlova mostu a působivým výhledem na Hradčany odehrálo finále soutěže 11. ročníku Marketér roku 2015.

Večerem provázel excelentní moderátor Karel Voříšek a SWING KVARTET Ivana Smažíka se zpěvačkou Evou Emmingerovou zpříjemnil večer všem zúčastněným marketérům, hostům a obchodním partnerům. 

 

Profesionálové na zdravotnickou techniku

Našim zákazníkům nabízíme kvalitní služby již od roku 1998. Spokojenost zákazníků a získané certifikáty potvrzují, že naše snaha je úspěšná.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. dováží do České republiky špičkové francouzské dezinfekce STÉRIDINE. Dodáváme dezinfekční preparáty, které představují nejnovější vědecké poznatky a nejmodernější technologické postupy. Jedná se o výrobky, které inaktivují stále širší řadu patogenů, a přitom nepoškozují životní prostředí. Výrobky označené zeleným piktogramem splňují nejnáročnější kritéria pro pediatrii a neonatalogii, a proto je doporučujeme zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi.

Proč nakupovat dezinfekce a lékařské přístroje u nás?

  1. Jsme držiteli certifikátů kvality. Podívejte se na získané certifikáty!
  2. Snažíme se naše produkty nabízet za příznivé ceny a zpřístupnit zdravotnické prostředky a přístroje (například odsávačky hlenů) široké veřejnosti.
  3. Účastníme se odborných konferencí, kongresů a seminářů. Prohlédněte si fotogalerie!
  4. Snažíme se mít veškeré zboží neustále na skladě a je expedováno do 10 dnů.
  5. Provozujeme rychlý a pohodlný způsob pro objednání zboží. Využijte telefonní linky našeho centrálního dispečinku: 377 424 999.
 

VIDEO: Výdejní místo v Plzni

Jakým způsobem zboží dodáváme?

Zboží dodáváme na fakturu a vy platíte bankovním převodem. Splatnost faktury je 15 dnů, pokud není předem dohodnuto jinak. Při nedodržení splatnosti, pokud prodlení přesáhne více jak 60 dnů, si vyhrazujeme právo vyúčtovat odběrateli smluvní pokutu ve výši 0,5 % z dlužné částky za každý den prodlení.

Všechny výrobky jsou držiteli evropského certifikátu CE a registrovány Ministerstvem zdravotnictví ČR buďto jako biocid nebo zdravotnický prostředek. Výrobky jsou opatřeny českou etiketou, jejíž součástí je návod k použití, a vybaveny českým bezpečnostním listem. Splňují všechny zákonné normy pro prodej a používání v České republice.

Upozornění: Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím je nutné vždy přečíst český návod k použití a informace o přípravku.

Etický kodex pro realizaci reklamy

Při realizaci reklam postupuje společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. podle tohoto etického kodexu.

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro je autorizovaným distributorem a servisem výrobků MEDITECH, CA-MI Italy, 3A HealthCare, MED2000 S.r.l, GIMA Italy, Fazzini Italy, Technologie Medicale France, MOBERCAS Spain, ARMOLINE Turkey, ASELSAN Turkey, OLIVE Electronic Technology CO, Ltd., FOSHAN Medical Technology Co, Ltd., DOYEN Hercules Surgical CO Pakistan.

pdfKatalog MEDITECHvelikost: 1,32MB