Lékařské medicinální přístroje

Kvalitní lékařské přístroje

Kvalitní lékařské přístroje:EKG (elektrokardiografy), elektrické odsávačky, defibrilátory, přístroje pro elektrochirurgii (kautery, elektrokoaguátory a kryospreje), resuscitační vaky (ruční resuscitátory), kardiopulmonální resuscitátory (kardio pumpy), antidekubitní systémy (antidekubitní matrace), zvlhčovače vzduchu a inhalátory, redukční ventily (tlakové ventily), kyslíkové láhve (tlakové lahve O2), generátory kyslíku (koncentrátory O2), brašny první pomoci (záchranářské brašny), bezdotykové teploměry (bezkontaktní infra teploměry), tonometry (měřiče krevního tlaku), pulsní oxymetry (měření tepové frekvence), germicidní lampy (baktericidní svítidla a boxy), digitální alkoholtestery (analyzátory alkoholu).

LÉKAŘSKÉ PŘÍSTROJE A MEDICINÁLNÍ TECHNIKA

V naší nabídce najdete medicinální techniku: dýchací přístroje (přístroje pro plicní ventilaci), zařízení pro oxygenoterapii (kyslíková terapie), kyslíkové přístroje (kyslíkové soupravy a pomůcky), resuscitační kufry, likvidátory nemocničního odpadu (marerátory), ionizátory vzduchu, fonendoskopy (stetoskopy), infuzní stojany, injekční pumpy (lineární dávkovače farmak), enterální pumpy (dávkovače výživy), volumetrické pumpy (infusní pumpy), laryngoskopy a otoskopy.

Vyhlášky ke stažení

AKTIVNÍ ANTIDEKUBITNÍ SYSTÉMY

Aktivní antidekubitní sytémy - antidekubity - k léčbě proleženin

AMBUVAKY - RUČNÍ RESUSCITÁTORY

Ambuvaky, ruční resuscitátory pro dospělé i děti, resuscitační masky

ANTIDEKUBITNÍ LŮŽKA A SYSTÉMY

ANTIDEKUBITNÍ LŮŽKA (matrace, kompresory) nakoupíte v eshopu SZO.cz!

BATERIOVÁ GERMICIDNÍ SVÍTIDLA

Bateriové germicidní svítidlo, lampička a dentální box STERIZONE s baktericidním (antibakteriálním) účinkem jsou užitečným pomocníkem při cestování, na dovolených, ...

BATERIOVÉ ODSÁVAČKY

Dovážíme a prodáváme špičkové italské odsávačky (bateriová odsávačka ASKIR pro domácí používání, akumulátorová odsávačka ASPEED pro zdravotníky, přenosná odsávačka EVO pro záchranáře).

BEZKONTAKTNÍ TEPLOMĚRY

Nabízíme špičkový bezdotykový teploměr pro měření tělesné teploty dospělých i dětí. Infra teploměr je také vhodný k rychlému měření teploty.

ČISTIČKY OVZDUŠÍ

Nabízíme čističku vzduchu IONIC CARE ve 3 barvách (stříbrná, černá, perleťově bílá). V nabídce je čistička ovzduší IONIC CARE, kterou znáte z televizního pořadu Rady ptáka Loskutáka.

DÁVKOVAČE NUTRIČNÍ VÝŽIVY

Lineární dávkovače nutriční výživy(enterální pumpa FreeGO)jsou určené k přesnému dávkování výživy audržování dávkovací rychlosti. Jedná se o přenosný dávkovač nutriční výživy.

DEFIBRILÁTORY DEFIBRILACE PACIENTA

Defibrilátor je lékařský přístroj k defibrilaci pacienta při kardiopulmonární resuscitaci, který elektrickým výbojem obnoví správnou činnost srdce.

DERMATOSKOPY – OFTALMOSKOPY

Dermatoskopy jsou lékařské přístroje pro vyšetření kůže, pigmentových znamének a odhalení kožního melanomu. Bez dermatoskopu, svítící lupy se neobejde žádný kožní lékař, dermatolog.

DĚTSKÉ INHALÁTORY

Dovážíme a prodáváme spolehlivé dětské inhalátory, které splňují nejnáročnější bezpečnostní normu (zpravidla jsou napájeny nízkým napětím přes oddělovací transformátor).

DIGITÁLNÍ ALKOHOLTESTY

Digitální alkoholtesty jsou přístroje, které na základě dechové zkouškystanoví množství alkoholu v krvi.

DIGITÁLNÍ LÉKAŘSKÉ TEPLOMĚRY

Lékařské teploměry pro profesionální i domácí měření teploty. Nabízíme bezpečný dotykový teploměr s ohebnou špičkou německé firmy AD Medical, rychlý lékařský teploměr BOSO německé firmy BOSCH & SOHN.

DOMÁCÍ OXYGENOTERAPIE

Nabízíme Vám zařízení pro domácí použití (domácí oxygenoterapii), pro léčebné lázně a ústavy (lázeňská oxygenoterapie), přenosnou kyslíkovou terapii na delší procházku, výlet nebo cestu.

DÝCHACÍ PŘÍSTROJE A VAKY

Dýchací přístroj OXY je přenosný kyslíkový resuscitátor určený k umělé plicní ventilaci při zástavě dechu nebo k podpůrnému prohloubení spontánních dechů.

ELEKTRICKÉ ODSÁVAČKY

Elektrické odsávačky ASPEED a ASKIR (akumulátorová odsávačka, prsní odsávačka, odsávačka hlenů, zdravotní odsávačka, přenosná odsávačka, lékařská odsávačka, chirurgická odsávačka, medicinální odsávačka).

ELEKTROCHIRURGIE - KAUTERY

Nabízíme Vám široké spektrum VF monopolárních a bipolárních koagučních přístrojů SMT pro elektrochirurgii určených pro řadu zákroků.

EKG KARDIOGRAFY - EKG ZAPISOVAČE

EKG zapisovače, kardiografy, elektrokardiografyjsou přístroje, které neinvazivní metodou provedou a zaznamenají funkční vyšetření aktivity myokardu.EKG měří změny elektrického potenciálu a snímají elektrické srdeční aktivity.

EKG PŘÍSLUŠENSTVÍ

Prodáváme EKG spotřební materiál pro elektrokardiografy, svody a elektrody. Nabízíme: EKG skládaný papír rozměr 11,4 x 7 cm do kardiografu WelchALLYN modely CP 50 a CP 50i, EKG papír 28 x 21 cm pro elektrokardiografy WelchALLYN CP 100, CP 100i, CP 200, CP 200i.

EL. POLOHOVACÍ LŮŽKA - OVLADAČE

Nabízíme ovladače k nemocničním polohovacím postelím LINET a LINAK (černošedý ovladač se 3 tlačítky, šedý ovladač s 6 tlačítky, ovladač PROMA 6 tlačítek, ovladač šedý 8 tačítkový, černý ovladač šest tlačítek, ovladač 4 tlačítka, ovladač pro rehabilitační pomůcky OKIN).

GERMICID - BAKTERICIDNÍ LAMPY

Nabízíme vám dvě základní kategorie germicidů (zářičů s germicidním účinkem): baktericidní lampy s otevřeným zářením nebo germicidní lampy s uzavřeným zářičem a ventilátorem.

GLUKOMETRY - MĚŘENÍ CUKRU V KRVI

Digitální glukometry OPTIUM jsou přístroje určené k měření glykémie, tzv. cukru v krvi. Podle výše naměřené glykémie a na základě předchozích zkušeností musí lékař nebo pacient odhadnout a případně upravit množství léků či podávaného inzulinu.

HYDRAULICKÁ KŘESLA, LEHÁTKA

Prodáváme vyšetřovací lehátka značky MOBERCAS s pevnou výškou, elektricky ovládaná polohovací křesla, hydraulicky ovládaná vyšetřovací lůžka, pediatrická lehátka, osteopatická a chiropraktická lehátka,....

INFUZNÍ STOJANY

Vysoce stabilní a lehce pojízné infuzní stojany s šestiramenným podvozkem. Infúsní stojan najde své uplatnění na všech odděleních nemocnice.

INHALAČNÍ ROZTOKY

Nabízíme přírodní inhalační roztok ACQUASALE pro kompresorové inhalátory, inhalační sůl SALSOMAGGIORE, inhalační kapky NASO CLEAN a inhalační sprej NASO CLEAN do nosu pro léčení dýchacích cest.

INHALÁTORY - ZVLHČOVAČE

Inhalátory,nebulizátory, které nabízíme, jsou nositeli evropského certifikátu CE 0434 a splňují normu ISO 9001 a ISO 13 485. Kvalitní inhalátory vyrábí italské firmy 3A HEALTH CARE, MED 2000 a CA-MI Italy.

INJEKČNÍ PUMPY - LINEÁRNÍ DÁVKOVAČE

Nabízíme Vám výrobek (injekční pumpa) anglického producenta GRASEBY MEDICAL Ltd, který bylv České republice odzkoušený Státní zkušebnou v Brně.

IONIZÁTORY VZDUCHU

Nabízíme výkonný ionizátor vzduchu IONIC CARE SILVER (stříbrný), ionizátor ovzduší IONIC CARE BLACK (v černé barvě) a ionizátor IONIC CARE PEARL (perleťové barvy), který uspokojí nejpotřebnější pacienty a nejnáročnější zákazníky.

KARDIOPULMONÁLNÍ RESUSCITACE

Kardiopumpy (kardio pumpa ADVANCED a kardiopumpa se zvukovou signalizací a resuscitační přístroj PHYSIO-CONTROL) zvyšují šanci zachránit pacienta se srdeční zástavou a míru přežití.

KOMPRESOROVÉ INHALÁTORY

Dovážíme a prodáváme špičkové italské inhalátory (pístový inhalátor MISTER, domácí inhalátor AIRBOX, osobní inhalátor DAILYNEB, kompresorový inhalátor HAPPYNEB a výkonný inhalátor ALLEGRO v atraktivní žluté barvě).

KOAGULÁTORY PŘÍSLUŠENSTVÍ

Prodáváme vysokofrekvenční elektrokoagulátory a kautery pro elektrochirurgii. Nabízené monopolární a bipolární elektrokoagulátory a kautery jsou určené pro kosmetické nebo chirurgické zákroky.

KYSLÍKOVÉ KONCENTRÁTORY

Koncentrátor kyslíku (O2)je elektrický přístroj, který vyrábí z okolního ovzduší koncentrovaný až 95% kyslík.Kyslíkové koncentrátory O2 (koncentrátor kyslíku do auta, elektrickýkyslíkový koncentrátorKROBER, generátor kyslíkuEVERFLO).

KYSLÍKOVÉ PŘÍSTROJE

Kyslíková zařízení a přístroje, které nabízíme, vyrábí francouzská firma TECHNOLOGIE MEDICALE, vynikají špičkovou kvalitou a vysokou precizností.

LARYNGOSKOPY - VYBAVENÍ ORL

Laryngoskopy jsou lékařské přístroje pro otorhinolaryngologii (ORL).Jedná se o zdravotnické pomůcky, které usnadňují zavádění endotracheálních kanyl. Laryngoskop se skládá ze lžíce a rukojeti.

LYMFATICKÁ MASÁŽ - LYMFOVEN

Lymfodrenážní přístroje Lymfoven a Pneuven pro lymfatickou masáž. Lymfomasáž se používá pro léčbu lymfatických, tzn. mízních otoků, žilní nedostatečnosti, je vhodná jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy. ...

MACERÁTORY, LIKVIDÁTORY ODPADU

Macerátorje zařízení, kterébezpečně, hygienicky a rychlezlikviduje nemocniční odpad.Macerátory (likvidátor VERNACARE 2020, macerátor VORTEX) najdou uplatnění v nemocnicích na oddělení LDN, domovech důchodců a sociálních ústavech.

MĚŘENÍ ABI INDEXU KOTNÍKOVÉ TLAKY

Nabízíme speciální přístroj ABI 100 na současné měření kotníkových tlaků. ABI index je systém oscilometrického měření tlaků kotník/paže na všech čtyřech končetinách najednou.

NEBULIZÁTORY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Společnost KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro je autorizovaným importérem a distrubutorem italských výrobců nebulizátorů MED2000, CA-MI srl a 3A HEALTH CARE.

ODSÁVAČKY PRO MIMINKA A MAMINKY

Nabízíme kvalitní a spolehlivé kojenecké odsávačky pro miminka a batolata (nosní odsávačka CLEANOZ, hygienické odsávací sety k odsávání hlenů, odsávačka hlenů a rýmy pro větší děti a dospělé).

OVĚŘENÉ MĚŘIČE TLAKU KRVE

Měřiče krevního tlaku na paži jsou nejpoužívanějším zdravotním prostředkem ve všech oborech lékařství, neboť poskytují základní obraz o stavu pacienta.

OTOSKOPY - ORL ORDINACE

Námi prodávané otoskopy (otoskop KAWE v praktické brašničce, zelený otoskop GREEN, otoskop s halogenovou žárovkou a otoskop RED CAMEDIO v exkluzivní červené barvě) jsou značkové výrobky z kvalitního materiálu s dlouhou životností.

PRŮMYSLOVÉ GERMICIDNÍ ZÁŘIČE

Nabízíme špičkové průmyslové germicidní UVC zářiče, boxy a baktericidní zářivky. Vyberte si z nabídky germicidních zářičů, boxů a zářivek s baktericidním účinkem pro průmysl a laboratoře.

PŘENOSNÉ GENERÁTORY KYSLÍKU

PŘÍSLUŠENSTVÍ A NÁHRADNÍ DÍLY ODSÁVAČEK

Prodáváme: sací láhve s pojistným ventilem, k sací lahvi nabízíme náhradní víko a do lahve jednorázové sací vaky, které zaručují hygienický a pohodlný provoz odsávačky.

PULSNÍ OXYMETRY

Pulsní oxymetr je přístroj, který neinvazivní metodouměří saturaci kyslíku v krvi (SpO2), k čemuž využívá rozdíl absorpce světla o vlnové délce 805 nm a 640 nm v hemoglobinu a oxyhemoglobinu.

REDUKČNÍ VENTILY

Redukční ventily, které nabízíme, vyrábí nadnárodní společnost GCE GROUP. Ústředí firmy se nachází ve švédském Malmö a hlavní výrobní závod je v České republice v Chotěboři.

REHABILITAČNÍ PŘÍSTROJE

Rehabilitační přístroje pomáhají při léčbě bolesti zad, krční páteře, kloubů případně celý pohybového aparátu. Procedura rehabilitace uvolní a prokrví svaly, odplaví škodlivé látky do jater, která je přečistí a celkově uleví od bolesti a pohybových potíží.

KAVITAČNÍ PŘÍSTROJE

RESUSCITAČNÍ KUFRY

Resuscitační kufr, brašna nebo set, resuscitační kufřík nebo soupravaslouží k prvnímu zásahu u pacienta při resuscitaci, dechových obtížích nebo zadušení.

RESUSCITAČNÍ POMŮCKY

Nabízíme osvědčené a spolehlivé vybavení pro záchranné služby a záchranáře. Vyberte si RESUSCITAČNÍ POMŮCKY: souprava první pomoci nebo souprava pro resuscitaci, resuscitační pumpu ADVANCED pro neodkladnou kardiopulmonální resuscitaci.

SPÁNKOVÁ TERAPIE

Syndrom spánkové APNOE je onemocnění patřící mezi poruchy spánku. Je charakterizováno poruchou dýchání a projevuje se zástavou dechu v průběhu spánku. Provází je chrápání a nedostatek kyslíku (O2).

SPECIÁLNÍ ODSÁVAČKY

Nabízíme speciální odsávačky s thoraxovým sáním (Thorax Drainage System), které se používá pro drenážní odsávání, pro odstranění vzduchu, tekutin nebo pevných částic z nitrohrudního prostoru (intrathoracic space).

STETOSKOPY - FONENDOSKOPY

V naší nabídce naleznete kvalitní fonendoskopy a stetoskopy (červený fonendoskop RED, primářský fonendoskop, exkluzivní zlatý fonendoskop PLANET, ale i levný jednohlavý stetoskop a stetoskop dvouhlavý).

TLAKOVÉ LÁHVE O2

Nabízíme prázdné ocelové tlakové lahve:tlaková láhev o objemu 2 KG a tlakovou láhev 10 KG (míněno v přepočtu na litry vody). Jedná se o prázdné tlakové láhve, které vám firma Linde GAS a.s. naplní kyslíkem pro dýchání, kdekoliv po České republice.

TONOMETRY - TLAKOMĚRY

Tonometr, tlakoměr(měřič krevního tlaku) je nejpoužívanějším zdravotnickým prostředkemve všech oborech medicíny. Tonometry, tlakoměryslouží k měření tlaku krve (TK)nepřímou metodou a poskytují základní obraz o stavu pacienta.

ULTRAZVUKOVÉ INHALÁTORY

Prodáváme kvalitní italské inhalátory (LEONARDO ultrazvukový inhalátor do ruky, nebulizátor JOYCARE s volitelným nebulizačním výkonem a přenosný ultrazvukový inhalátor na cesty, výlety a dovolenou).

VOLUMETRICKÉ INFÚZNÍ PUMPY

Volumetrické infúzní pumpy(infuzní pumpa IVAC 591 a infusní pumpa IVAC 598)jsou určené k přesnému dávkování farmak a krevní infuse, udržování dávkovací rychlosti intravenózní infuze.

ZÁCHRANÁŘSKÉ BRAŠNY

Brašna první pomoci: záchranářské brašny, kapsy, ledvinky, kufry, batohy a ampulária slouží pro uskladnění a transport zdravotního materiálu a lékařských pomůcek potřebných při zásahu integrovaného záchranného systému, rychlé lékařské služby a hasičů.

ZVLHČOVAČE S HORKOU PAROU

Nabízíme zvlhčovače s horkou vodní párou: dětský parní zvlhčovač BABY VAP, tepelný zvlhčovač OCEÁN a zvlhčovač vzduchu HUMIX. Do všech zvlhčovačů s horkou parou lze přidat esenci OLYSAN.

ZVLHČOVAČE VZDUCHU

Zvlhčovače vzduchu doporučujeme zejména pro alergiky a astmatiky. Pomáhají zvlhčovat ovzduší, zabraňují vysušování sliznice a zamezují vzniku nejrůznějších infektů dýchacích cest.

REVIZE LÉKAŘSKÝCH PŘÍSTROJŮ

Pravidelné revize zdravotnických prostředků - lékařských přístrojů elektrických i neelektrických - jsou dány zákonem 268/2014 Sb. Zpočátku revizní prohlídky prováděl výrobce nebo servisní organizace, které zajišťují opravy zdravotnické techniky.

OPRAVY LÉKAŘSKÝCH PŘÍSTROJŮ

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. provádí opravy lékařských přístrojů a medicinské techniky. Činnost vychází ze čtyřicetiletých zkušeností jejího zakladatele v daném oboru, a je dána oprávněním vyplývajícím z živnostenského listu a registrace Ministerstva zdravotnictví.