Enterální pumpy, dávkovače nutriční výživy

Dávkovače nutriční výživy

Lineární dávkovače nutriční výživy (enterální pumpa FreeGO) jsou určené k přesnému udržování dávkovací rychlosti. Jedná se o přenosný dávkovač nutriční výživy, napájený z akumulátoru, vhodný na procházku ven a cesty. Pumpa FreeGO je spolehlivý a jednoduchou obsluhou oblíbený lineární s dobrými technickými vlastnostmi a vynikající cenou.

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika PLZEŇ je ve smyslu zákona 268/2014 Sb. autorizovaný dealerem, servisním střediskem na provádění BTK na území České Republiky enterární pumpy FreeGO, výrobce ZEVEX USA / ABBOTT Laboratories (autorizační dopis vám na vyžádání zašleme). Kontaktujte nás!

Soubory ke stažení (PDF)

N�zev souboruTyp souboru
ovladani-pumpy-freego.pdfpdf
vyzivova-pumpa-freego.pdfpdf

Enterální výživové pumpy FreeGO,
lineární dávkovač nutriční výživy

Enterální pumpa FreeGO (lineární dávkovač) k přesnému dávkování nutriční výživy. Přenosná výživová pumpa FreeGO je řízena mikroprocesorem, průtok reguluje peristaltický rotační mechanismus. Ovládání pumpy je digitální v rozsahu 1 až 400 ml/hodinu (celková dávka podané výživy až 9999 ml / rychlost automatického plnění až 700 ml/hod), přesnost dávkování je +/- 5%, poruchy jsou signalizovány opticky i akusticky a současně jsou zaznamenány do paměti přístroje. Plně nabitá baterie zajistí provoz enterální pumpy po dobu 24 hodin při rychlosti 84 ml/hodinu, přístroj začne signalizovat slabou baterii při vybití na 70% kapacity. Součástí dodávky je srozumitelný český návod k obsluze a dobíjecí adaptér 230V/5V. Rozměry výživové pumpy FreeGO: 14 x 12 x 8 cm / váha 0,5 kg.

Výrobce: ABBOTT Laboratoires, USA
Balení: 1 kus (enterální pumpa)
Dostupnost: zboží je skladem
ENTERÁLNÍ PUMPA FREEGO
ks  
Cena: 22 475,- Kč
Cena s DPH: 27 195,- KčMalý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2018 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.