SZO.cz nabízí:

ENTERÁLNÍ PUMPA FREEGO (dávkovač nutriční výživy)

ENTERÁLNÍ PUMPA FREEGO (dávkovač nutriční výživy)

29 424,- Kč

Cena v eurech: 1 176,96

Enterální pumpa FreeGO přenosný dávkovač nutriční výživy. Výživová pumpa FreeGO je řízena mikroprocesorem, průtok reguluje peristaltický rotační mechanismus. Ovládání pumpy je digitální v rozsahu 1 až 400 ml/hodinu (celková dávka podané výživy až 9999 ml / rychlost automatického plnění až 700 ml/hod), přesnost dávkování je +/- 5%, poruchy jsou signalizovány opticky i akusticky a současně jsou zaznamenány do paměti přístroje. Plně nabitá baterie zajistí provoz enterální pumpy po dobu 24 hodin při rychlosti 84 ml/hodinu, přístroj začne signalizovat slabou baterii při vybití na 70% kapacity. Součástí dodávky je srozumitelný český návod k obsluze a dobíjecí adaptér 230V/5V. Rozměry výživové pumpy FreeGO: 14 x 12 x 8 cm / váha 0,5 kg.

Výrobce: ABBOTT Laboratoires, USA
Balení: 1 kus (enterální pumpa)
Dostupnost: zboží je skladem ... více

Dávkovač nutriční výživy FreeGO (enterální pumpa)

Lineární dávkovače nutriční výživy (enterální pumpa FreeGO) jsou určené k přesnému udržování dávkovací rychlosti. Jedná se o přenosný dávkovač nutriční výživy, napájený z akumulátoru, vhodný na procházku ven a cesty. Pumpa FreeGO je spolehlivý a jednoduchou obsluhou oblíbený lineární s dobrými technickými vlastnostmi a vynikající cenou.

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika PLZEŇ je ve smyslu zákona 89/2021 Sb. a nově také 375/2022 Sb. autorizovaný dealerem, servisním střediskem na provádění BTK na území České Republiky enterární pumpy FreeGO, výrobce ZEVEX USA / ABBOTT Laboratories (autorizační dopis vám na vyžádání zašleme). Kontaktujte nás!

Soubory ke stažení (PDF)

pdfovladani-pumpy-freego.pdfvelikost: 0,8MB
pdfvyzivova-pumpa-freego.pdfvelikost: 2,87MB