SZO.cz nabízí:

BEZDOTYKOVÝ TEPLOMĚR INFRAFOCUS

BEZDOTYKOVÝ TEPLOMĚR INFRAFOCUS

1 571,- Kč

Cena v eurech: 62,84

BEZDOTYKOVÝ TEPLOMĚR INFRAFOCUS určený pro profesionální i domácí měření tělesné teploty dospělých i dětí (měřící rozsah 32 až 42,5 stupňů C). Po přepnutí infra teploměru do režimu SURFACE lze měřit pokojovou teplotu, teplotu kojenecké láhve, dětské výživy nebo mléka, teplotu vody ve vaničce pro koupání miminka (měřící rozsah 0 až 60 stupňů C). RYCHLÝ a SPOLEHLIVÝ bezdotykový INFRATEPLOMĚR, výsledek naměřené teploty je zobrazen na LCD displeji během jedné sekundy. Součástí dodávky je fialová taštička a 2 alkalické baterie.

Výrobce: BODYCOMFORT s.r.o.
Balení: 1 kus (bezdotykový teploměr)
Dostupnost: zboží je momentálně vyprodané. ... více

BEZKONTAKTNÍ INFRATEPLOMĚR CA - MI

BEZKONTAKTNÍ INFRATEPLOMĚR CA - MI

980,- Kč

Cena v eurech: 39,20

BEZKONTAKTNÍ INFRA TEPLOMĚR CA - MI určený pro domácí i profesionální měření tělesné teploty dětí a dospělých. Teploměr je rozhodnutím Rady EU 93/42/EEC registrovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Spolehlivý bezkontaktní infrateploměr zobrazí výsledek naměřené teploty na LCD displeji max. do 3 sekund (možnost uložení do paměti až 9 naměřených hodnot). Součástí dodávky je tmavě modrá taštička a 2 alkalické baterie.

Výrobce: CA - MI srl, Italy
Balení: 1 kus (bezkontaktní infrateploměr)
Dostupnost: zboží je momentálně vyprodané. ... více

INFRA TEPLOMĚR MAIZU

INFRA TEPLOMĚR MAIZU

3 200,- Kč

Cena v eurech: 128,-

INFRA TEPLOMĚR MAIZU bezkontaktní teploměr tělesné teploty s měřícím rozsahem 34,0 až 42,9 C s přesností měření +/- 0,2 C. Pro přesné měření tělesné teploty je třeba dodržovat distanční vzdálenost 1 až 3 cm od měřené části těla (čelo, spánek, podpaží apod.). Při snímání teploty musí být čelo, spánek, podpaží kontrolované osoby suché, zbavené potu a nezakryté vlasy, případně ochlupením. Měření by se mělo provádět v relativně statickém prostředí (bez pohybu), výsledek měření bude přesnější. INFRA TEPLOMĚR MAIZU do 2 sekund zobrazí naměřený výsledek na velkém LCD displeji. Paměť na posledních 32 měření. Po 10 sekundách nečinnosti se přístroj sám vypne.

Rozměry: 9,5 x 15 x 5 cm / barva: bílé tělo/fialové doplňky

Výrobce: MEDEK Biological Medical Co, Ltd
Balení: 1 kus (bezkontaktní infrateploměr)
Dostupnost: zboží MÁME skladem! ... více

BEZKONTAKTNÍ TEPLOMĚR BREMED

BEZKONTAKTNÍ TEPLOMĚR BREMED

1 234,- Kč

Cena v eurech: 49,36

BEZKONTAKTNÍ TEPLOMĚR BREMED pro přesné měření tělesné teploty dětí a dospělých. Teploměr je rozhodnutím Rady EU 93/42/EEC registrovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Spolehlivý bezkontaktní infra teploměr zobrazí výsledek naměřené teploty na displeji během několika vteřin (možnost uložení do paměti 8 naměřených výsledků). Součástí dodávky je PRAKTICKÝ STOJÁNEK a 2 mikrotužkové baterie + lékařský teploměr ZDARMA.

Výrobce: BREMED Italy
Balení: 1 kus (bezkontaktní teploměr)
Dostupnost: zboží je momentálně vyprodané! ... více

UŠNÍ INFRATEPLOMĚR CA - MI

UŠNÍ INFRATEPLOMĚR CA - MI

680,- Kč

Cena v eurech: 27,20

Ušní INFRA teploměr CA - MI s LCD displejem a LED signalizací. Čtyřfunkční bezkontaktní teploměr, který spolehlivě změří teplotu lidského těla z ucha, ale také spánku. Kromě toho naměří teplotu tekutiny (sunar nebo čaj v kojenecké lahvi, vodu na koupání ve vaničce) a teplotu ovzduší v místnosti. Naměřený výsledek se zobrazí během 1 sekundy, možnost uložení do paměti až 9 naměřených údajů. Přesnost měření 0,2 stupně. Jedná se o spolehlivý výrobek italské firmy CA - MI srl, ušní bezkontaktní infrateploměr je certifikovaným zdravotnickým prostředkem třídy I.

Výrobce: CA - MI, Italy
Balení: 1 kus (ušní infrateploměr)
Dostupnost: zboží je momentálně vyprodané ... více