Germicidní UV lampičky a boxy (sanitizery)

Bateriová svítidla s germicidním účinkem

Bateriové germicidní svítidlo, lampička a dentální box STERIZONE s baktericidním (antibakteriálním) účinkem jsou užitečným pomocníkem při cestování, na dovolených, ale rovněž během všedního dne.

Přenosná baktericidní svítidla (lampičky, sanitizery a boxy) Vám účinným způsobem pomohou chránit se před nebezpečnou nákazou stafylokoky, bakteriemi salmonely nebo COLI, chřipkovými viry H1N1 a H1N5, ale také viry HIV např. při dezinfekci záchodového prkénka na veřejných toaletách, matrací a lůžkovin na hotelích nebo ubytovnách, ale také k dezinfekci zubního kartáčku. Pro zdravé nehty prodáváme UV lampičku (baktericidní sanitizér na nehty).

Během 30 sekund UVC záření účinně zlikviduje 99,9 % bakterií, prachových roztočů, plísní a virů. Chraňte své zdraví tzv. suchým způsobem bez nutnosti použití tekutého dezinfekčního prostředku a vyberte si zproduktové řady STERIZONE: .

NOVINKA: ... na 3 zubní kartáčky a holící strojek vhodný pro celou rodinu.

Nevíte si rady s výběrem bateriových germicidních svítidel s antibakteriálním účinkem? Kontaktujte nás!

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVOU ŘADU BAKTERICIDNÍCH UVC KARTÁČKŮ A SANITIZÉRŮ

SZO.cz nabízí:

UVC LAMPIČKA NA NEHTY

UVC LAMPIČKA NA NEHTY

944,- Kč

UVC LAMPIČKA NA NEHTY s baktericidním účinkem vás zbaví onemocnění nehtů na baktericidní, fungicidní nebo virucidní bázi. BAKTERICIDNÍ LAMPIČKA je malá, přenosná, napájená ze síťového adaptéru. Lampičku můžete použít v domácnosti na dezinfekci malých ploch a předmětů jako jsou například polštáře, matrace, pantofle, počítačové klávesnice, mobilní telefony. ... více