SZO.cz nabízí:

ANTIDEKUBITNÍ SYSTÉM SENSITIV

ANTIDEKUBITNÍ SYSTÉM SENSITIV

14 520,- Kč

Cena v eurech: 580,80

ANTIDEKUBITNÍ SYSTÉM SENSITIV (digitální antidekubitní lůžko s pevnou matrací) určený pro pacienty dlouhodobě upoutané na lůžku bez možnosti jiného pohybu. Kompletní ANTIDEKUBITNÍ SYSTEM s digitálním ovládáním a možností nastavovat cyklus střídání komor po 10-15-20-25 minutách. Pomocí elektrického kompresoru nafukuje matraci rychlostí 8 litrů / min. Antidekubitní matrace je vyrobena z PEVNÉHO NYLONOVÉHO MATERIÁLU ve tvaru válců, které ležícího pacienta jemně masírují, prokrvují tkáň a okysličují krev. Tlak kompresoru lze rugulovat v rozmezí 20 mmHg - 70 mmHg v závislosti na váze pacienta. ANTIDEKUBITNÍ SYSTÉM SENSITIV je vhodný K LÉČBĚ NEJTĚŽŠÍCH PROLEŽENIN v nemocnicích, ale i domácím prostředí.

Antidekubitní systém konstruovaný pro pacienty o hmotnosti do 130 kg.

Výrobce: RICANT Italy S.r.l.
Balení: 1 sada (antidekubitní systém s nastavitelným cyklem střídání komor)
Dostupnost: zboží je skladem ... více

ANTIDEKUBITNÍ PROGRAM ALPHA (se zátěží do 200 kg)

ANTIDEKUBITNÍ PROGRAM ALPHA (se zátěží do 200 kg)

52 440,- Kč

Cena v eurech: 2 097,60

ANTIDEKUBITNÍ PROGRAM ALPHA (aktivní antidekubit s pevnou matrací) určený PRO PACIENTY O HMOTNOSTI AŽ DO 200 KG dlouhodobě odkázané k pobytu na lůžku bez možnosti pohybu. Kompletní antidekubitní program (matrace s kompresorem) pro léčbu proleženin až 4 stupně s možností nastavit cyklus střídání komor po 10 a 20 minutách. Možnost zapnutí STATICKÉ CELY V OBLASTI HLAVY pro zvýšený pocit bezpečí, stability a pohodlí pacienta. Válcová antidekubitní matrace je potažena z PEVNÉHO MATERIÁLU DARTEX, který je průžný a dobře prodyšný, přitom vysoce pevný a trvanlivý. Tlak kompresoru lze regulovat podle váhy pacienta. ANTIDEKUBITNÍ PROGRAM ALPHA je vhodný K LÉČBĚ NEJTĚŽŠÍCH PROLEŽENIN v nemocnicích i domácím prostředí.

Antidekubitní program pro těžké a obézní pacienty o hmotnosti až do 200 kg!

Výrobce: ARJO AB Sweden
Balení: 1 sada (antidekubitní program pro těžké pacienty)
Dostupnost: pouze na objednávku
s dodáním do 1 měsíce ... více

ANTIDEKUBIT MEDICAIR FLOW (se zátěží  do 320 kg)
manipulace

ANTIDEKUBIT MEDICAIR FLOW (se zátěží do 320 kg)

68 365,- Kč

Cena v eurech: 2 734,60

ANTIDEKUBIT MEDICAIR FLOW je bariatrický antidekubitní systém se zátěží až do 320 kg s dynamickou funkčností a kontinuální nízkotlakou podporou. FLOW Bariatric je antidekubitní systém navržený a vyrobený s ohledem na kritické aspekty vysoké tělesné hmotnosti, aby bylo zajištěno přiměřené rozložení tlaku v podpůrných oblastech a snížení třecích sil. FLOW Bariatric je určen pro manipulaci s bariatrickými pacienty s nízkou pohyblivostí. Časy cyklů funkce střídání jsou nastavitelné v rozmezí 5-10-15 minut. Systém FLOW Bariatric má 3 odlišné opěrné sekce: hlava, trup, paty. Součástí antidekubitní matrace je rotační CPR ventil umožňující vyfouknutí za méně než 10 sekund. Matrace je potažená strečovou nepropustnou tkaninou, která je zároveň prodyšná, potah má nízké tření a antibakteriální vlastnosti, elektrická nafukovací jednotka potažena antibakteriálním filmem.

Výrobce: Service Med Srl
Balení: 1 sada (antidekubitní bariatrické zařízení pro těžké pacienty)
Dostupnost: zboží na objednávku
s dodáním do 1 měsíce ... více

ANTIDEKUBIT SERVICEMED UP21 (unikátní zátěží 350 kg)
manipulace

ANTIDEKUBIT SERVICEMED UP21 (unikátní zátěží 350 kg)

84 458,- Kč

Cena v eurech: 3 378,32

Antidekubit ServiceMed UP21 je profesionální antidekubitní systém s unikátní zátěží 350 kg. Antidekubit UP21 je vybaven systémem IPCS (Intelligence Pressure Control System) pro rychlé a automatické nastavení tlaku ve válcích. To zajišťuje správnou podporu pacienta k zamezení dekubitů (proleženin). Přístroj UP21 je vybavený technologií systému „Start and Stop“. Nafukovací jednotka se aktivuje na 12 minut každou hodinu, aniž by jednotka vydávala jakýkoli hluk nebo vibrace, což vede k úspoře energie až 70-80 % ve srovnání s konvenčním zařízením (šetrné k životnímu prostředí a energeticky úsporné). Systém ServiceMed UP21 má 4 odlišné opěrné sekce: hlava, trup, paty a boční opěrky, speciální funkcí „Max inflate“ pro usnadnění ošetřovatelských činností, LCD displej usnadňující prohlížení ovládacích prvků a funkcí „ECO“ pro zvýšení pohodlí pacienta. Součástí antidekubitní matrace je rotační CPR ventil umožňující vyfouknutí za méně než 10 sekund. Matrace je potažená strečovou nepropustnou tkaninou, která je zároveň prodyšná, potah má nízké tření a antibakteriální vlastnosti.

Výrobce: Service Med Srl
Balení: 1 sada (antidekubitní zařízení pro extrémně těžké pacienty)
Dostupnost: zboží na objednávku
s dodáním do 1 měsíce ... více

Aktivní antidekubitní systémy, antidekubity (vybavení DIP a DIOP)

Aktivní antidekubitní systémy

Aktivní elektrické antidekubitní systémy, programy se používají k léčbě proleženin - dekubitů - ať již v nemocnicich na oddělení LDN, domovech důchodců a sociálních ústavech, tak jako prevence na jednotce DIP (dlouhodobá intenzivní péče), ale rovněž v domácí ošetřovatelské péči.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika sro je dovozcem kvalitních antidekubitních systémů z Itálie. Vyberte si antidekubitní program z široké nabídky, který Vám bude vyhovovat: digitální antidekubitní systém SENSITIV s časovou regulací střídání komor. Kromě kompletních antidekubitních systemů nabízíme také jednotlivé komponenty: antidekubitní kompresor SENSITIV s výkonem čerpadla 8 litrů za minutu, časovou regulací postupové vlny a možností přejít do statického režimu. Součástí nabídky je pevná, válcová antidekubitní matrace vyrobená z nylonu, opatřená rychlorealizačním výpustním ventilem, potažená oboustranným voděodolným potahem na zip, který se snadno sundá a lze jej prát v běžné automatické pračce.

Pro pacienty s vysohou hmotností o váze až do 200 kg máme speciální antidekubitní program ALPHA. Novinkou jsou ANTIDEKUBIT MEDICAIR FLOW se zátěží do 320 kg a ANTIDEKUBIT SERVICEMED UP21 s unikátní zátěží 350 kg.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je autorizovaný dovozce, distributor a servisní středisko výrobků RICANT Italy S.r.l. Autorizační dopis vám na vyžádání zašleme. Na antidekubitní systémy a programy poskytujeme plný záruční i pozáruční servis - provádíme revize a bezpečnostně technické kontroly - BTK dle zákona 89/2021 Sb. a nově také 375/2022 Sb. Rádi vám pomůžeme s výběrem toho správného antidekubitního programu. Kontaktujte specialistu!