Související zboží

ANTIDEKUBIT MEDICAIR FLOW (se zátěží  do 320 kg)
manipulace

ANTIDEKUBIT MEDICAIR FLOW (se zátěží do 320 kg)

68 365,- Kč

ANTIDEKUBIT MEDICAIR FLOW je bariatrický antidekubitní systém se zátěží až do 320 kg s dynamickou funkčností a kontinuální nízkotlakou podporou. FLOW Bariatric je antidekubitní systém navržený a vyrobený s ohledem na kritické aspekty vysoké tělesné hmotnosti, aby bylo zajištěno přiměřené rozložení tlaku v podpůrných oblastech a snížení třecích sil. FLOW Bariatric je určen pro manipulaci s bariatrickými pacienty s nízkou pohyblivostí. Časy cyklů funkce střídání jsou nastavitelné v rozmezí 5-10-15 minut. Systém FLOW Bariatric má 3 odlišné opěrné sekce: hlava, trup, paty. Součástí antidekubitní matrace je rotační CPR ventil umožňující vyfouknutí za méně než 10 sekund. Matrace je potažená strečovou nepropustnou tkaninou, která je zároveň prodyšná, potah má nízké tření a antibakteriální vlastnosti, elektrická nafukovací jednotka potažena antibakteriálním filmem.

Výrobce: Service Med Srl
Balení: 1 sada (antidekubitní bariatrické zařízení pro těžké pacienty)
Dostupnost: zboží na objednávku
s dodáním do 1 měsíce ... více

ANTIDEKUBITNÍ PROGRAM ALPHA (se zátěží do 200 kg)
manipulace

ANTIDEKUBITNÍ PROGRAM ALPHA (se zátěží do 200 kg)

52 440,- Kč

ANTIDEKUBITNÍ PROGRAM ALPHA (aktivní antidekubit s pevnou matrací) určený PRO PACIENTY O HMOTNOSTI AŽ DO 200 KG dlouhodobě odkázané k pobytu na lůžku bez možnosti pohybu. Kompletní antidekubitní program (matrace s kompresorem) pro léčbu proleženin až 4 stupně s možností nastavit cyklus střídání komor po 10 a 20 minutách. Možnost zapnutí STATICKÉ CELY V OBLASTI HLAVY pro zvýšený pocit bezpečí, stability a pohodlí pacienta. Válcová antidekubitní matrace je potažena z PEVNÉHO MATERIÁLU DARTEX, který je průžný a dobře prodyšný, přitom vysoce pevný a trvanlivý. Tlak kompresoru lze regulovat podle váhy pacienta. ANTIDEKUBITNÍ PROGRAM ALPHA je vhodný K LÉČBĚ NEJTĚŽŠÍCH PROLEŽENIN v nemocnicích i domácím prostředí.

Antidekubitní program pro těžké a obézní pacienty o hmotnosti až do 200 kg!

Výrobce: ARJO AB Sweden
Balení: 1 sada (antidekubitní program pro těžké pacienty)
Dostupnost: pouze na objednávku
s dodáním do 1 měsíce ... více

GENERÁTOR KYSLÍKU OXYBELL 24/365
manipulace

GENERÁTOR KYSLÍKU OXYBELL 24/365

28 480,- Kč

GENERÁTOR KYSLÍKU OXYBELL 24 / 365 s NonStop provozem, který výrobce deklaruje v návodu k používání. Jedná se o nejnovější typ výrobce FOSHAN Medical Technology v řadě výrobků OXYBELL. Přístroj má digitální ovládání s přehledným displejem a s pevnými kovovými kolečky, regulace kyslíku 0,5 až 3 litry/ min. Generátor kyslíku OXYBELL 24 / 365 se vyznačuje snadnou obsluhou, tichým chodem a bezpečným provozem.

Výrobce: FOSHAN Medical Technology Co, Ltd.
Balení: 1 kus (generátor O2 s nepřetržitým provozem)
Dostupnost: zboží MÁME skladem
k okamžitému dodání! ... více