DEZINFEKCE TWINOXIDE - 20KG (úprava vody)

DEZINFEKCE TWINOXIDE - 20KG (úprava vody)

19 529,- Kč

Cena v eurech: 781,16

DEZINFEKCE TWINOXIDE - 20KG úprava vody na bázi kysličníku chloričitého (ClO2) pro balneoprovozy, lázně, rehabilitace, whirpooly, vodárny. DEZINFEKCE TWINOXIDE spolehlivě a účinně inaktivuje až 99,9% bakterií, řas, sinicí, prvoků, plísní a virů, které se ve znečištěných vodách vyskytují. Prodáváme KOMPLETNÍ BALENÍ TWINOXIDE – 10 kg červený kbelík A + TWINOXIDE – 10kg modrý kbelík B (celkem 20 kg) pro přípravu 12.500 m3 ČISTÉ a NEZÁVADNÉ UŽITKOVÉ VODY bez chlóru. Toto ekonomické balení uplatní především lázeňské ústavy, balneoprovozy, rehabilitační střediska a whirpooly, vodárny. TWINOXIDE je stabilní i v teplé vodě do 45 stupňů, vodu vyčistí a UDRŽÍ DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDÍ po dobu nejméně 30 dnů.

Výrobce: TwinOxide, USA
Balení: 1 sada: 10 kg + 10 kg (bezchlorová úprava vody)
Dostupnost: zboží MÁME skladem! ... více

DEZINFEKCE VÍŘIVKY, VANY, WHIRPOOLY, LÁZNĚ A BALNEOPROVOZY

Dezinfekce pro lázně

Pro lázně a balneoprovozy, wellness a whirpooly, vířivky a rehabilitační vany nabízíme revoluční novinku TWINOXIDE pro bezchlorovou dezinfekci a úpravu vody. Dvacetikilové balení pro přípravu až 12 500 m3, což představuje 12 500 000 litrů vody, je STABILNÍ po dobu 30 dnů při teplotě 45 stupňů. Využijte ekonomické balení TWINOXIDE-20KG pro bazény a rehabilitační střediska!

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete pomoci s výběrem plošné dezinfekce? Kontaktujte nás!

Dezinfekční prostředky pro lázeňské a rehabilitační provozy, dezinfekce vody