Dezinfekční mýdla, desinfekční mýdlo

Dezinfekční mýdla

Na český trh přicházíme se zcela vyjímečným produktem, dezinfekčním mýdlem s kompletním desinfekčním záběrem(baktericidní, fungicidní a virucidní včetně HIV, rataviru a hepatitidy, chřipkových virů). Chraňte své zdraví!

Vyberte si z nabídky francouzských dezinfekčních prostředků, přípravků a preparátů řady STÉRIDINE (desinfekční mýdlo ASEPTIL LOTION1L s praktickou pumpičkou nebo dezinfekční mýdlo STERIDINE SCRUB–1L na ruce.) Pro časté mytí a dekontaminaci citlivé pokožky, dosažení hygienické čistoty rukou nabízíme antiseptické mýdlo ANIOSAFE MANUCLEAR - 1L s dávkovačem a kanystr ANIOSAFE MANUCLEAR - 5L na dolévání dávkovačů umístěných nad umyvadlem.

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Rádi vám pomůžeme vysvětlit výhody a jedinečnost desinfekčního mýdla. Kontaktujte nás!

DEZINFEKČNÍ MÝDLO ASEPTIL LOTION - 1L

DEZINFEKČNÍ MÝDLO ASEPTIL LOTION - 1L

288,- Kč

Cena v eurech: 11,52

Dezinfekční mýdlo ASEPTIL LOTION - 1L na bázi biguanidů s malým obsahem KAS. Výrobek je určený zvláště citlivým osobám, které trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi. Neobsahuje betainy, EDTA, parfém ani barvivo. Dezinfekční mýdlo je neutrální a nemá předepsaný žádný výstražný symbol. Prostředek má širokospektrální dezinfekční záběr, včetně VIRUCIDNÍHO.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně Escherichia coli, FUNGICIDNÍ a VIRUCIDNÍ včetně HIV, polioviru, hepatitidy A, adenoviru, rotaviru a viru H1N1 a H5N1 při expozici 30 sekund.

Výrobce: Laboratoires PRODENE KLINT, Francie
Balení: 1 kus (dóza 1 litr s pumpičkou)
Dostupnost: zboží MÁME skladem
k okamžitému dodání! ... více