Dezinfekční ubrousky, desinfekční utěrky

Dezinfekční ubrousky

Dezinfekční ubrousky a utěrky určené na ruce a malé předměty, tam kde není k dispozici voda. Ubrousky s desinfekčním účinkem na cesty a pro terénní pracovníky (záchranáře, domácí ošetřovatelské péče, praktické lékaře vyjíždějící za svými pacienty do domácností).

Vyberte si z nabídky francouzských dezinfekčních prostředků, přípravků a preparátů řady STÉRIDINE (dezinfekční ubrousky ASEPTIL 100 v praktické dóze, kbelík vlhčených utěrek ASEPTIL - 450 s dezinfekčním účinkem). Naší specialitou jsou dezinfekční utěrky BACTYNEA na hračky a dětský nábytek.

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Kontaktujte nás!

Jak ochránit ostatní i sebe před chřipkovou nákazou H1N1 (soubor PDF ke stažení)

DEZINFEKČNÍ UBROUSKY ASEPTIL - 100

DEZINFEKČNÍ UBROUSKY ASEPTIL - 100

230,- Kč

Cena v eurech: 9,20

Nízkoalkoholové dezinfekční ubrousky ASEPTIL s malým obsahem KAS určené k rychlé dezinfekci rukou tam, kde není k dispozici voda, nebo kde by časté mytí poškozovalo pokožku. Tento výrobek - praktické balení ASEPTIL-100 - ocení především lékařské ordinace a ambulance. Balení má praktický uzávěr, ubrousky nevysychají.
Použití je rychlé, snadné a hygienické.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně Escherichia coli a MRSA, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ včetně HIV, hepatitidy B a C, herpes viru, paramyxoviru a viru H1N1 a H5N1, TUBERKULOCIDNÍ při expozici 5 minut.

Výrobce: Laboratoires STÉRIDINE, Francie
Balení: 1 kus (dóza 100 ubrousků)
Dostupnost: zboží je momentálně vyprodané! ... více

ANTIBAKTERIÁLNÍ UBROUSKY ASEPTIL - 450

ANTIBAKTERIÁLNÍ UBROUSKY ASEPTIL - 450

780,- Kč

Cena v eurech: 31,20

Nízkoalkoholové antibakteriální ubrousky, utěrky ASEPTIL s malým obsahem KAS určené k rychlé dezinfekci rukou tam, kde není k dispozici voda, nebo kde by časté mytí poškozovalo pokožku. Tento výrobek – velké balení kbelík ASEPTIL-450 – najde uplatnění ve zdravotnických zařízeních s vysokým počtem pacientů jako jsou např. stomatologické nebo gynekologické ordinace, různé vyšetřovny a ambulance. Použití je rychlé, snadné a hygienické. Balení má praktický špunt, ubrousky nevysychají.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně Escherichia coli a MRSA, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ včetně HIV, hepatitidy B a C, herpes viru, paramyxoviru a viru H+N1 a H5N1, TUBERKULOCIDNÍ při expozici 5 minut.

Výrobce: Laboratoires STÉRIDINE, Francie
Balení: 1 kus (kbelík 450 ubrousků, utěrek)
Dostupnost: zboží MÁME skladem
k okamžitému dodání! ... více

DEZINFEKČNÍ UTĚRKY BACTYNEA -120 NA HRAČKY

DEZINFEKČNÍ UTĚRKY BACTYNEA -120 NA HRAČKY

1 452,- Kč

Cena v eurech: 58,08

Dezinfekční ubrousky na dětské hračky na bázi stabilních kysličníků určené k otírání nábytku, hraček, předmětů a to i takových, které může dítě olizovat (dudlík). Výrobek je schválený pro NEONATALOGII, tzn. čerstvě narozená miminka, která jsou nejcitlivější. Desinfekční ubrousky najdou uplatnění ve zdravotnických a školských zařízení, ale také v domácnosti. Použití je rychlé, snadné a jednoduché. Praktické balení s uzávěrem zamezuje vysychání ubrousků.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně Escherichia coli, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ včetně HIV, hepatitidy C, herpes viru a rotaviru.

Výrobce: ORAPI Europe, Francie
Balení: 1 kus (dóza 120 ubrousků na dětské hračky)
Dostupnost: zboží je momentálně vyprodáno! ... více