Antiseptická mýdla, mýdlo s antiseptickým účinkem

ANTISEPTICKÁ MÝDLA

Antiseptická mýdla určená na jemnou a citlivou pokožku, mýdla s antibakteriálních účinkem. Mýdlo pro časté mytí rukou a dekontaminace pokožky. Antiseptické mýdlo nevysušuje a nepoškozuje kůži, je hypoalergenní, nezpůsobuje alergii, zarudnutí ani další nežádoucí reakce.

Vyberte si z nabídky antiseptických prostředků, přípravků a preparátů řady STÉRIDINE (antiseptické mýdlo HAND WASH-1L nebo mýdlo s dezinfekčním účinkem ASEPTIL LOUTION-1L).

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete poradit s nákupem antiseptického mýdla? Kontaktujte nás!

STERIDINE HAND WASH – 1L (antiseptické mýdlo)

STERIDINE HAND WASH – 1L (antiseptické mýdlo)

1 210 000,- Kč

STERIDINE HAND WASH, antiseptické mýdlo na bázi kokamidů s malým obsahem glycerinu pro časté mytí rukou, včetně velice jemné a citlivé pokožky. Přípravek nevysušuje, působí hydratačně, celkový dojem je velmi příjemný. Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ a FUNGICIDNÍ při expozici 1 minuta. Kosmetický prostředek pro profesionální použití ve zdravotnických zařízení. Tekuté, zahuštěné mýdlo bez barvy s jemným aroma čerstvé vůně, pH 6 Výrobce: USF Healthcare S.A. Switzerland Balení: 1 kus (flakon 1 litr) Dostupnost: zboží PŘIPRAVUJEME do prodeje, cena bude upřesněna! ... více

MÝDLO S ANTISEPTICKÝM ÚČINKEM PÉTERS DOUX 5L

MÝDLO S ANTISEPTICKÝM ÚČINKEM PÉTERS DOUX 5L

678,- Kč

Mýdlo s antiseptickým účinkem PÉTERS DOUX na bázi kokamidů s malým obsahem glycerinu určené pro časté mytí rukou, a to i velice jemné a citlivé pokožky. Mýdlo je neutrální a nevysušuje, působí příjemně. Mýdlo s antiseptickým efektem je určené k používání ve zdravotnických zařízeních. Kanystr slouží k dolévání stávajících dávkovačů umístěných nad umyvadly nebo jej lze vybavit dávkovačem a používat samostatně.

Desinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ a FUNGICIDNÍ při expozici 1 minuta.

Výrobce: Laboratoires STÉRIDINE, Francie
Balení: 1 kus (kanystr 5 litrů)
Dostupnost: výroba MÝDLO PÉTERS DOUX byla ukončena, zboží již NENÍ dostupné. Doporučujeme objednat MÝDLO ASEPTIL LOTION ... více