SADA FILTRŮ MEDICAP (filtry pro generátory O2)

Související zboží

OXYGENERÁTOR MEDICAP BEAUTÉ (kosmetický přístroj)

OXYGENERÁTOR MEDICAP BEAUTÉ (kosmetický přístroj)

107 024,- Kč

OXYGERÁTOR BEAUTÉ, profesionální kosmetický přístroj od německé firmy MEDICAP, který sdružuje 2 funkce: oxygenoterapii (dýchání zvlhčeného kyslíku) a kosmetické procedury (ošetření celulitidy a ošetření obličeje kyslíkovým sprejem). Zvlhčovač s průtokoměrem umožňuje přesné dávkování kyslíku (plynule 0,1 až 5 litrů / min.). Kyslíkový přístroj produkuje kvalitní 93% kyslík (O2) pro dýchání. Jedná se o výrobek pro profesionální využití v kosmetických salonech a studiích krásy. Rozměry 23×56×61 cm / váha 26 kg. Součástí dodávky je příslušenství pro kosmetické účely.

Výrobce: MEDICAP Germany
Balení: 1 kus (kosmetický přístroj)
Dostupnost: na objednávku - dodání do měsíce ... více

KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR MEDICAP DUO

KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR MEDICAP DUO

98 450,- Kč

KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR MEDICAP DUO, profesionální oxygenoterapie (dýchání zvlhčeného O2 kyslíku pro 2 osoby současně). Jedná se o kvalitní německý výrobek pro dvě sezení s nezávislým ovládáním pro dva pacienty. Součástí dodávky jsou 2 ZVLHČOVAČE S PRŮTOKOMĚREM, které umožňuje přesné dávkování kyslíku (plynule 0,1 až 5 litrů / min.) a veškeré další příslušenství potřebné k okamžitému provozu (10 inhalačních polomasek s hadičkou a 20 kyslíkových brýlí). Kyslíkový koncentrátor produkuje kvalitní 93% kyslík (O2) pro dýchání. Jedná se o výrobek pro profesionální využití v nemocnicích, lázních a léčebnách, rovněž do nejrůznějších sportovních center a oxybarů apod, který splňuje nejnáročnější požadavky na bezpečný provoz. Jde se o zdravotnický prostředek třídy II.a o rozměru 54×20×52 cm / váha 19,8 kg.

Výrobce: MEDICAP Germany
Balení: 1 kus (kyslíkový duo koncentrátor pro 2 osoby)
Dostupnost: na objednávku - dodání do měsíce ... více

ZVLHČOVAČ MEDICAP

ZVLHČOVAČ MEDICAP

908,- Kč

ZVLHČOVAČ MEDICAP, zvlhčovací lahvička pro koncentrátory kyslíku MEDICAP. K dlouhodobé a časté aplikaci je zapotřebí inhalovat ZVLHČENÝ KYSLÍK.

Do zvlhčovače MEDICAP doporučujeme používat sterilní vodu HUM

Výrobce: MEDICAP Germany
Balení: 1 kus (zvlhčovač)
Dostupnost: zboží máme SKLADEM ... více

SZO.cz nabízí: