Související zboží

GLUKOMETR LITE

GLUKOMETR LITE

1 552,- Kč

GLUKOMETR LITE určený pro každodenní měření diabetiků. Jedná se o novou modifikaci oblíbené značky OPTIUM. Přístroj zobrazí naměřený výsledek na velkém a přehledném displeji do 4 sekund, údaj ukládá do paměti (uloží až 400 posledních naměřených výsledků), zobrazuje týdenní. 14denní a měsíční průměry. Ke glukometru se kupují testovací proužky LITE v ekonomickém balení 100 kusů, což je vhodné zejména pro pacienty, kteří se musí měřit několikrát denně a spotřebují velké množství proužků. Vše je uloženo v elegantní žluté krabičce.

Výrobce: ABBOTT DIABETES CARE, USA
Balení: 1 kus (glukometr LITE)
Dostupnost: položka je momentálně vyprodaná! ... více

GLUKOMETR OPTIUM NEO

GLUKOMETR OPTIUM NEO

1 493,- Kč

GLUKOMETR OPTIUM NEO pro diabetiky k měření cukru v krvi. Jde o novou variantu oblíbeného glukometru FREESTYLE. Přístroj zobrazuje naměřené hodnoty na velkém displeji a údaj uloží do paměti. Součástí balení je žlutý USB kablík k přenesení dat do počítače. Glukometr je vhodný pro diabetiky a těhotné ženy. Přístroj je uložený v elegantní krabičce s motýlem.

Výrobce: ABBOTT DIABETES CARE, USA
Balení: 1 kus (glukometr NEO)
Dostupnost: položka je momentálně vyprodaná!
... více

TESTOVACÍ PROUŽKY PRO MĚŘENÍ GLYKÉMIE

TESTOVACÍ PROUŽKY PRO MĚŘENÍ GLYKÉMIE

152,- Kč

TESTOVACÍ PROUŽKY pro měření glykémie (cukru v krvi) ke glukometru OPTIUM. Krabička 10 testovacích proužků je vhodná pro uživatele, kteří se měří pouze občas a mají malou spotřebu testovacích proužků. Glukometr OPTIUM, určený pro měření diabetiků, pacientů trpících cukrovkou, nejdete také v naší nabídce.

Výrobce: ABBOTT Diabetes Care, USA
Balení: 1 kus / 10 proužků (testovací proužky pro měření glykémie)
Dostupnost: položka je momentálně vyprodaná! ... více