PŘENOSNÝ OXYGENERÁTOR (včetně tašky, vozíku, 2 akumulátorů a nabíječky)

Související zboží

KONCENTRÁTOR SIMPLYGO MINI

KONCENTRÁTOR SIMPLYGO MINI

113 740,- Kč


KONCENTRÁTOR SIMPLYGO MINI PHILIPS Respironics ulehčuje život lidem odkázaným na kyslík. Přístroj je malý a lehký, díky brašny umožňuje bezproblémový pohyb osob venku (k lékaři, za nákupem, na poštu, na úřady). Přenosný kyslíkový koncentrátor SimplyGO MINI je elektrický generátor O2 napájený z dobíjecí baterie. Přístroj má 2 režimy : plynulý s průtokem 0.5/1/1.5/2 l/min a pulzní. Součástí dodávky je stylová brašna SimplyGO MINI, síťový napájecí adaptér, kabel 12V pro napájení z cigaretového zapalovače v autě, kyslíková inhalační maska + 2 kusy kyslíkových brýlí. Rozměry: 10 cm x 26 cm x 15 cm/ hmotnost: 2,5 kg.

Bateriový KONCENTRÁTOR SIMPLYGO MINI má mezinárodní certifikát FAA (Federal Aviation Administration je agentura ministerstva dopravy Spojených států amerických v úloze státního leteckého úřadu s pravomocí regulovat a dohlížet na všechny aspekty civilní letecké dopravy nad územím USA).

Výrobce: PHILIPS Respironics, Germany
Balení: 1 kus (přenosný koncentrátor SimplyGO MINI)
Dostupnost: zboží na objednávku
s dodáním do 1 měsíce ... více

BATERIE OLIVE

BATERIE OLIVE

4 235,- Kč

BATERIE OLIVE, dobíjecí akumulátor pro přenosný oxygenerátor kyslíku OLIVE GOLD a OLIVE MINI. Originální baterie Li-ION 14,8V / 10,4 Ah / 92Wh. Z důvodu dosažení delší provozní doby koncentrátoru (O2) kyslíku doporučujeme dokoupit druhou baterii a baterie střídat, případně mít druhou v záloze. Originální nabíječku OLIVE 230V/16,8V/2A lze dokoupit.

Výrobce: OLIVE Electronic Technology CO, Ltd.
Balení: 1 kus (baterie OLIVE)
Dostupnost: zboží je skladem
... více