2v1 aneb dezinfekce na ruce s příjemnou vůní

2v1 aneb dezinfekce na ruce s příjemnou vůní

15.

11.

2023

Dezinfekce na ruce nám pomáhá chránit sebe i druhé před šířením infekcí. Díky dezinfekci na ruce s vůní vám budou krásně vonět ruce, a ještě budete chráněni před různými viry a bakteriemi.

Chcete, aby vám po dezinfekci voněly ruce? Sáhněte po dezinfekčním krému GARCIN JASMÍN

Dezinfikujte své ruce díky dezinfekčnímu krému s vůní. Dezinfekční krém GARCIN JASMÍN je výjimečným produktem, který v sobě spojuje nejen účinnost, ale také jemnou péči o pokožku. PH krému se blíží přirozené hodnotě pokožky, tato dezinfekce neškodí vaší kůži a zachovává její rovnováhu.

Účinnost na všech frontách

Tento výjimečný krém není jen estetickým zážitkem, ale také vyniká v oblasti účinnosti. Dezinfekční krém GARCIN JASMÍN je více než jen dezinfekce, je ochranným štítem proti nežádoucím mikroorganismům.

Účinky krému GARCIN JASMÍN:

  • Baktericidní: Účinný proti bakteriím, které mohou způsobit nemoci a infekce.
  • Fungicidní: Zabíjí houby a pomáhá udržet pokožku bez plísní a podráždění.
  • Virucidní: Odolává virům, včetně těch způsobujících onemocnění, jako je H1N1 (chřipka), coronavirus (COVID-19), herpes virus, norovirus a gastroenteritida.
Jak často a kdy si ruce dezinfikovat?


Správná dezinfekce rukou je klíčem k prevenci šíření infekcí. Zde je několik situací, kdy byste měli dezinfikovat ruce:

  • Po návratu domů: Po návratu z venku si důkladně umyjte nebo dezinfikujte ruce.
  • Před jídlem: Dezinfikujte si ruce před jídlem, zejména když nemáte přístup k tekoucí vodě a mýdlu.
  • Po kontaktu s veřejnými povrchy: Po návštěvě veřejného místa, jako jsou nákupní centra nebo veřejná doprava, je vhodné si ruce ihned dezinfikovat.
  • Po kontaktu s nemocnými: Pokud přijdete do kontaktu s nemocnou osobou, je dobré si ruce po této interakci dezinfikovat.
Dezinfekce na ruce s vůní je skvělým řešením, pokud nemáte rádi štiplavý zápach samotné dezinfekce. Právě krém GARCIN JASMÍN zanechává příjemnou vůni a zároveň chrání vaši pokožku před bakteriemi. Dezinfekce na ruce s vůní přináší nejen účinnou ochranu před mikroorganismy, ale také osvěžení pro vaše smysly. Četnost dezinfekce rukou závisí na situaci a prostředí, ve kterém se nacházíte, ale klíčem je mít dezinfekci vždy po ruce, abyste mohli reagovat na potřebu kdykoli.

Buďte zodpovědní a přidejte dezinfekci na ruce s vůní do svého každodenního života. Udržujte ruce čisté, svěží a ochraňujte se před nepříjemnými mikroorganismy, kdykoliv a kdekoli. Vaše pohodlí a bezpečí jsou naší prioritou.

Dezinfekce vzduchu s osvěžující vůní po zeleném citronu

Chcete mít kolem sebe bezpečné a voňavé ovzduší? Používejte dezinfekci vzduchu BACTINYL AIR CITRON 750 ml!

Dezinfekce vzduchu BACTINYL AIR CITRON je určená k dekontaminaci a dezinfekci ovzduší a je vhodná k použití v ordinacích a vyšetřovnách, rizikových pokojích MRSA, infekčních klinikách a podobně.

Dezinfekce ploch s příjemnou vůní borovice

Přípravek BACTINYL FS 900 s vůní borovice přináší vyšší stupeň dezinfekce na plochy a je určený k používání v potravinářských provozech veškerého typu. Používá se k vytírání podlah a otírání dlaždicového obložení kuchyní a jídelen, mytí a otírání kuchyňských spotřebičů, včetně těch, které přicházejí do přímého kontaktu s potravinami.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.
Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz

Foto: RDNE Stock project / Pexels.com