Autorizovaný distributor a servis elektrokauterů a koagulátorů SMT

Autorizovaný distributor a servis elektrokauterů a koagulátorů SMT

22.

1.

2023

Elektrokautery jsou VF přístroje pro řezání a koagulaci měkké tkáně. Elektrochirurgie je aplikace vysokofrekvenčního elektrického proudu k řezání, koagulaci, nebo vysoušení biologické tkáně. Elektrochirurgický přístroj se skládá z generátoru vysokofrekvenčního proudu a elektrochirurgického nástroje.

Na našem odborném webu szo.cz najdete kvalitní elektrochirurgické přístroje, které pomáhají v různých oborech medicíny: plastická chirurgie a všeobecná chirurgie, gynekologie, stomatologie, oftalmologie... Rádi bychom vám nyní představili novou, moderní řadu elektrochirurgických kauterů řady SMT.  Kromě elektrochirurgických přístrojů nabízíme kryo přístroje, kryo sprejedewarovy nádoby, a operační kryosoupravy.

Elektrokautery a kryopřístroje SMT disponují vysokou bezpečností, dlouhou životností a jednoduchou obsluhou

Nejvíce prodávaným elektrochirurgickým přístrojem je ELEKTROKAUTER / KOAGULÁTOR DERM-100 DIGITAL. Pro drobné dermatologické zákroky můžeme nabídnout termokautery FIAB s operační teplotou 600 °C nebo 1200 °C. Ke všem přístrojům SMT jsou nejrůznější operační nástroje.

Můžete také využít možnosti nákupu přes leasingovou společnost UniLEASING, specializující se na financování medicinálních přístrojů ve zdravotnických zařízení a zdravotnictví.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38

326 00 PLZEŇ - Slovany

E-mail: krasny@szo.cz

E-shop: www.SZO.cz