Blížící se jaro jako symbol depilace

Blížící se jaro jako symbol depilace

23.

3.

2022

Blížící se jaro jako symbol depilace

Nebudeme si nic nalhávat, přes zimu se moc o naše pokožky nestaráme. Nenosíme krátké šortky ani sukýnky, a proto v zimě holení často zanedbáváme.

Blíží se ale jaro, a to znamená jediné – je na čase začít se starat o naši pokožku! Jenže holení není zábava, spíše takové nutné zlo. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak si tuto činnost ulehčit? Rádi vám pomůžeme!

Není třeba nikam chodit a domlouvat si termín v kosmetickém salonu. Stačí se podívat na laserový depilátor GoodWind a tajemství bude prozrazeno. Ano, jedná se o depilační přístroj, který vás zbaví chloupků na dlouhé 4 týdny, a navíc z pohodlí domova. Jednou pořídíte a běžný holicí strojek nemá šanci. Jednoznačné výhody depilačního přístroje Goodwind IPL 2 jsou úspora času, peněz i jednoduchá manipulace.

Přístroj Goodwind pracuje na základě laserové epilace, kdy šetrně vytrhne chloupky i s kořínky, a proto výsledek zůstává stejný po celý měsíc, to je obrovský rozdíl mezi laserovým holením a běžným žiletkovým holením. Napadlo vás někdy, kolik času strávíte holením za celý svůj život? V průměru jsou to dva měsíce. To už je značně nevyužitý čas, který byste mohli věnovat něčemu příjemnějšímu.

Hebká a dokonale oholená pokožka už není jen předností celebrit. Dovolit si to může každý. S naším laserovým přístrojem si za pár okamžiků dopřejete perfektně hladkou pokožku i vy. Pokud ještě váháte, zda vyzkoušet laserové holení, vzpomeňte si na to, jak často se holíte a co si budeme podívat, nikoho to prostě nebaví, zkuste to změnit!

Nejen krásně hladké nohy

Jestli se ptáte, zda je tento přístroj vhodný i pro muže, potěšíme vás, ano je. Je tedy využitelný pro všechny, kteří chtějí pečovat o svůj vzhled i příjemný pocit. Další výhodou laserového holení je absence žiletky, takže vám nehrozí bolestivé pořezání. Ušetříte také za nákup žiletek, které dnes vůbec nejsou levné, pokud teď nemluvíme o těch jednorázových, ty ale často holí špatně, a tak po nich často zůstane špatně oholená pokožka, ze které trčí nepravidelně krátké chloupky, což není to pravé ořechové. Cílem holení je přece zbavení se veškerých nedokonalostí.

Máte v rodině někoho, kdo slaví narozeniny začátkem jara či v létě? Udělejte mu radost kvalitním přístrojem Goodwind, který potěší každého. Případně udělejte radost sobě, vždyť občas si ten život musíme zpříjemnit a udělat si radost, souhlasíte? Kavitační přístroj Goodwind IPL 2 je zasílán v krásné dárkové kazetě, hodí se tedy perfektně jako dárek pro vaše blízké. Součástí balení jsou také ochranné brýle a holítko.

Luxusní péče v pohodlí domova

Díky kavitačním přístrojům ušetříte čas i peníze. Stačí si je objednat pohodlně domů a začít využívat jejich výhod. Zřiďte si doma pomyslný salon krásy a pečujte o sebe díky těmto skvělým pomocníkům v pohodlí domova. V dnešní době jsme všichni časově vytížení, proto je určitě skvělé, když si luxusní péči o sebe můžete dopřát sami doma.

Díky příjemné a dostupné ceně přístroje můžete začít s komfortním holením hned a časté otravné holení žiletkou se pro vás stane minulostí. Od teď už jen krásně hebká pokožka, holení laserem jen jednou za dlouhou dobu a spoustu ušetřeného času. Kosmetické přístroje Goodwind si zamilujete!

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz