Chcete krásnou a zdravou pokožku bez celulitidy? Zkuste kavitační přístroj

Chcete krásnou a zdravou pokožku bez celulitidy? Zkuste kavitační přístroj

23.

8.

2022

Jak bezbolestně regenerovat organismus a omladit pokožku? Jak se zbavit celulitidy? Jak pomoci odstranění tuků, vyčistit a detoxikovat pleť? To vše dokáží naše kvalitní kavitační přístroje.

Kavitace je moderní metoda k odstranění tuků, vyčištění a detoxikace pleti, zapracování výživných látek do pokožky. Jedná se o zcela bezbolestnou metodu, která vede k celkové regeneraci organismu a tím subjektivnímu omlazení pokožky. Samotná kavitace jako metoda dlouhodobou ztrátu kilogramů nezaručí. Je třeba si uvědomit, že kavitace není všemocná a je zapotřebí ji kombinovat s pravidelným cvičením, zdravou životosprávou a přiměřenou dietou.

Výrobce kavitačních kosmetických přístrojů GOODWIND TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD je držitelem certifikátů CE, ISO, REACHE. Na našem webu najdete velmi širokou nabídku kvalitních kosmetických přístrojů v cenách od 1.640 do 4.960 Kč.

Co vše kavitační přístroje dokáží?

Díky kavitačním přístrojům můžete provádět několik druhů terapií. Která je vhodná k regeneraci buněk, a která například na akné a skvrny? Na to se teď společně podáváme.

-        Ultrazvuková terapie: je vhodná pro všechny druhy pleti, péče vede k regeneraci buněk a lymfatické detoxikaci.

-        Iontová terapie: je vhodná pro vyčištění pleti a usnadnění vstřebání výživných látek

-        Fotonová terapie: je léčba světlem, červené světlo vyhladí pleť, odstraní vrásky a celulitidu, Modré světlo vyčistí póry mastné pleti, Žluté světlo odstraní akné a skvrny, zelené světlo celkově zklidní plet

-        EMS: je elektroléčba, která stimuluje svaly a nutí je vyčerpat 50x více tuků a uhlohydrátů než při běžném pohybu

Jaký kavitační přístroj si vybrat?

Doporučujeme kavitační přístroj KAVITACE CM-8 (6 funkcí v jednom přístroji), který je určen pro komplexní tělovou péči, elektroterapie stimuluje svaly a nutí je vyčerpat 50x více tuků a uhlohydrátů než při běžném pohybu. Fotonová terapie vyhladí strie a celulitidu, působí antibakteriálně a protizánětlivě.

Ultrazvuk o síle 1 MHz může provádět masáž tukových buněk za účelem jejich smrštění, čímž efektivně zredukuje neústupný tuk. Může také obnovit vitalitu pleti a obnovit pružnost pokožky stimulací krevního oběhu a buněčné aktivity, čímž způsobí omlazení Vaší pokožky zevnitř. Již brzy po použití jsou vidět ohromující oživující účinky přístroje.

Je vhodný na oblast prsou, paží, břicha, zadečku a stehen. Cílí na tukové polštáře, pomerančovou kůži, strie a celulitidu.

Jak na bezbolestnou epilaci? Pomůže vám laserový depilátor Goodwind IPL-2

Ke krásné pokožce patří také depilace. S depilátorem Goodwind IPL 2 si sami doma jednoduše a bezbolestně odstraníte chloupky laserem.  Je to nejen jednoduché a rychlé, ale také trvanlivé. Díky epilaci se zbavíte chloupků až na 4 týdny! Epilace odstraní chloupky i s kořínkem, a tak déle trvá, než znovu chloupky narostou, to je obrovská výhoda, oproti depilaci, která odstraňuje chloupky pouze povrchově, a ty pak rostou rychleji. Navíc díky této metodě nové chloupky rostou mnohem měkčí a tenčí. Jeho nespornou výhodou je cena 4 187 Kč, která je u nás bezkonkurenční.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz