Darujte k Vánocům čistý vzduch. Čistička vzduchu pomůže eliminovat nepříjemné pachy i alergeny či bakterie

Darujte k Vánocům čistý vzduch. Čistička vzduchu pomůže eliminovat nepříjemné pachy i alergeny či bakterie

28.

11.

2022

Darujte k Vánocům čistý vzduch. Čistička vzduchu pomůže eliminovat nepříjemné pachy i alergeny či bakterie

Jak vyřešit nepříjemný zápach v místnosti, pokud stále nechcete otevírat okno a větrat teplo? Řešením je čistička vzduchu, která vám pomůže eliminovat nepříjemné pachy, alergikům usnadní dýchání, ale také působí antidepresivně.

Čističku vzduchu můžete použít kdekoliv, kde se vyskytují nežádoucí pachy, například kouř z cigaret či zvířecí zápach apod. Čistička vzduchu a ovzduší pomáhá astmatikům a alergikům zlepšit kvalitu života. Působí antidepresivně a usnadňuje dýchání. Ionizace ovzduší pročistí vzduch od mikročástic alergenů i pylu, odstraňuje prachové částice a hubí bakterie. Podívejte se na čtyři typy čističek, které jsme pro vás vybrali.

Čistička vzduchu IONIC CARE

Čistička vzduchu IONIC CARE čistí vzduch od prachu, pylu, cigaretového dýmu, alergenů. Likviduje plísně a bakterie v prostoru a její účinnost čištění vzduchu dosahuje až 90 %, proto je čistička vhodná pro alergiky a astmatiky. Provozní náklady jsou minimální a chod přístroje je naprosto bezhlučný. Je dostupná ve třech barvách, v perleťově bílé, černé a stříbrné.

Čistička IONIC CARE S IONIZÁTOREM

V nádherném dřevěném designu si můžete objednat čističku IONIC CARE S IONIZÁTOREM, která ionizuje a čistí vzduch od alergenů, cigaretového dýmu, prachu a pylu. Kromě toho, že efektivně deaktivuje výskyt bakterií i plísní, také disponuje naprosto tichým chodem, proto je vhodná i do ložnice. To určitě ocení nejeden alergik či astmatik.

Následující dva typy čističek jsou vhodné pro náročnější zákazníky, kteří potřebují například ze zdravotních důvodů maximalizovat bezpečnost svého okolí.

ČISTIČKA AIR FIGHT 60S a ČISTIČKA AIR FIGHT 100

Čističky vzduchu AIR FIGHT 60S a AIR FIGHT 100 disponují inteligentní sedmistupňovou funkcí Clean and Health s UVC lampou fotokatalýzou, ionizátorem a generátorem ozónu, HEPA filtrem H13, uhlíkovým filtrem a studeným katalyzátorem. Účinně eliminují prach, roztoče, pyly, pachy a jiné znečišťující látky. UVC lampa s vlnovou délkou 253,7 nm ničí veškeré patogeny: bakterie a viry, včetně hepatitidy, chřipkové viry SARS, H1N1, Sars-CoV-2.

Fotokatalýza spolehlivě likviduje veškeré mikroorganismy prostřednictvím pasívní vrstvy TiO2. Ionizátor uvolňuje záporně nabité ionty, které neutralizují viry a bakterie a snižuje riziko šíření nákazy prostřednictvím kapének.

Čistička vzduchu AIR FIGHT 60S je vhodná svým výkonem do kanceláří, jídelen a restaurací o velikosti do 60m2. Maximální vzduchový výkon čističky je 620 m3/ hod.

Čistička vzduchu AIR FIGHT100 je vhodná svým výkonem do zdravotnických zařízení, domovů důchodců, LDN apod. o velikosti do 100m2. Maximální vzduchový výkon čističky je 900 m3/ hod.

Chcete poradit s výběrem vhodné čističky vzduchu? Kontaktujte nás!
Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38

326 00 PLZEŇ - Slovany

E-mail: krasny@szo.cz

E-shop: www.SZO.cz