Dlouhý pobyt v přírodě nebo cestování letadlem s kyslíkovým přístrojem? S novým přenosným generátorem kyslíku O2 LIVE ACTIVE to není problém!

Dlouhý pobyt v přírodě nebo cestování letadlem s kyslíkovým přístrojem? S novým přenosným generátorem kyslíku O2 LIVE ACTIVE to není problém!

30.

6.

2022

Pro mnoho lidí je kyslíkový generátor pomůckou, bez které by se jim žilo velmi těžko. Pokud trpíte
problémy s dýcháním, určitě víte, že přístroj pro správné fungování dýchacích cest je potřeba mít
neustále u sebe. Jak to udělat při cestování? Jak vyřešit kyslík v letadle? Nebo při pobytu v přírodě?
Objednejte si nový přenosný oxygenerátor O2 Live Active a cestujte bez starostí a beze strachu.

Přenosný oxygenerátor O2 LIVE ACTIVE 5L váží jen 2,2 kg a díky dvěma bateriím vydrží až 8 hodin nepřetržitého provozu. Nejen nízká váha je velkou výhodou generátoru. Rozměry přístroje jsou jen 22 x 17 x 11 cm, což je další nesporná výhoda, obzvláště při cestování. Díky jeho nízké váze a malé velikosti si ho snadno zabalíte na jakýkoli výlet, proto se tento pulzní koncentrátor perfektně hodí především na cesty. Ať už se chystáte na pobyt v přírodě či na leteckou dovolenou, přenosný generátor se pro vás stane nepostradatelným pomocníkem.

Jak je to s kyslíkovým generátorem O2 Live Active v letadle?

Přenosný oxygenerátor O2 Live Active je schválen Federální Leteckou Správou (FAA) pro používání v letecké dopravě. Nemusíte mít tedy strach, že byste ho nemohli mít v letadle u sebe. Oxygenerátor LIVE ACTIVE POC využívá patentovanou technologii pro dávkování kyslíku s řízeným minutovým objemem (CMV), která poskytuje pacientovi odpovídající množství kyslíku za minutu v první třetině vdechu bez ohledu na dechovou frekvenci.

Nezapomeňte, že před nástupem do letadla, je třeba vyplnit požadované formuláře v českém a anglickém jazyce a používání přístroje v letadle nahlásit již při zakoupení letenky.

Jak je to s hlukem přístroje?

Přístroj je dodáván včetně náhradní externí baterie, která zaručuje při 2litrovém průtoku téměř 8-mi hodinový nepřetržitý provoz a má hlučnost jen 39 dB, což je opravdu tichý provoz. Pro srovnání: tikot náramkových hodinek má 20 dB, tichý šepot má 30 dB a například běžná mluva se pohybuje na 60-ti dB. Nemusíte se tak bát žádného rušivého zvuku, který by obtěžoval vás nebo ostatní cestující. Oxygenerátor LIVE ACTIVE s průtokem až 5litrů je zdravotnický prostředek třídy IIa registrovaným SÚKL Praha.

Na našem webu najdete další typy přenosných oxygenerátorů, ale i příslušenství

Na našem webu najdete širokou nabídku přenosných generátorů za různé ceny, můžete si sami vybrat ten, který vám vůči svým vlastnostem bude nejlépe vyhovovat. Dobrou zprávou je, že všechny generátory uvedené na našem webu máme skladem, a tak se můžete těšit na okamžité dodání.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz