Konvička RHINO HORN společně s inhalátorem VINCENTKY Vám pomohou při rýmě a nachlazení

Konvička RHINO HORN společně s inhalátorem VINCENTKY Vám pomohou při rýmě a nachlazení

27.

1.

2021

Jak správně využívat metodu teplé inhalace? Víme, jak na to!

Co pomáhá na rýmu, kašel a průdušky? Správně provedená inhalační léčba. Ta spočívá v inhalaci vodného roztoku o teplotě 38 až 42 stupňů. Díky teplé páře obohacené a soli a minerály se léčivé látky dostávají přímo na sliznici dýchacích cest. Po provedení inhalace doporučujeme zůstat v teple a klidu, abyste se vyhnuli prochladnutí.

Bez kvalitních pomůcek to nepůjde

Pro vyplachování nosu metodou teplé inhalace potřebujete dvě věci – konvičku a účinný ale šetrný solný roztok. Vyzkoušejte startovací sadu RHINOHORN NASALIS, která obsahuje konvičku obojí – konvičku RHINO HORN i VINCENTKU na vyplachování.

Konvička na výplach nosu RHINO HORN je vhodná nejen jako léčebná pomůcka při teplé inhalace, ale také jako součást každodenní hygieny. Konvička vyčistí nosní sliznici, čímž napomáhá ke zmírnění potíží. Při chronické alergické rýmě dochází navíc při výplachu k odstranění alergenů. V naší nabídne naleznete jak konvičku pro dospělé, tak konvičku pro děti. Součástí balení je odměrka, díky které nebudete mít starosti se správnou koncentrací solného roztoku.

Pro náročnější doporučujeme pořídit INHALÁTOR VINCENTKY VAPINAL, který je vybavený tepelnou deskou a speciálně určený pro teplou inhalaci. Díky dvojité tepelné ochraně a bezpečnostnímu ventilu zajišťuje inhalátor maximální komfort a bezpečné použití.

Zajišťujeme širokou nabídku inhalačních roztoků

Nabízíme inhalační roztoky vhodné pro každého. Vyberte si například z řady Termale, která slouží k uvolnění dýchacích cest a je vyvinuta na přírodní bázi a zcela BEZ CHEMIE. Novinkou v nabídce je silně mineralizovaná minerální voda z přírodního léčivého zdroje VINCENTKA NASALIS 300ML.

Řekněte rýmě sbohem!

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
eshop: www.SZO.cz