Kyslíkové přístroje pomáhají v boji proti koronaviru a jeho novým mutacím

Kyslíkové přístroje pomáhají v boji proti koronaviru a jeho novým mutacím

7.

3.

2021

Kyslíkové přístroje pomáhají v boji proti koronaviru a jeho novým mutacím

Jak se nákaze COVID-19 co nejlépe ubránit? A proč jsou kyslíkové přístroje tím správným pomocníkem v boji proti virovým onemocněním?

Od začátku března se v České republice nakazilo covidem v průměru 14 715 lidí denně. Kapacita nemocnic je v řadě regionů vyčerpána a rozvolňování opatření je v nedohlednu. Jak můžete situaci ovlivnit a zůstat zdraví? Krom dodržování opatření, nošení respirátorů na veřejnosti a pravidelné dezinfekce pomáhá také „čistý vzduch“. Koronavirus je kapénková infekce přenášená vzduchem, proto čisté ovzduší v jakémkoliv prostředí snižuje pravděpodobnost nákazy. 

Kyslíkové koncentrátory generují až 95% kyslík

Generátory kyslíku představují účinnou formu, která z okolního ovzduší vytvoří kvalitní zvlhčený kyslík. Ten následně posiluje imunitní systém, zlepšuje dýchání a pomáhá astmatikům i alergikům. Nejprodávanější kyslíkový generátor na doma je malý, tichý, bezpečný a snadno se ovládá. Navíc k němu dodáváme zvlhčovač s průtokoměrem, který vám umožní plynulou regulaci kyslíku. V nabídce najdete také profesionální kyslíkový generátor OLIVE 8L, který využijí zejména plicní léčebny, lázně, nemocnice, kliniky a podobně. Díky velkému dotykovému displeji a kolečkám umožňuje pohodlnou manipulaci a snadné skladování.

Proč nakupovat na SZO?

  • Jsme držiteli certifikátů kvality a máme více než 20 leté zkušenosti. Podívejte se na získané certifikáty!

  • Snažíme se naše produkty nabízet za příznivé ceny a zpřístupnit zdravotnické prostředky a přístroje široké veřejnosti.

  • Účastníme se odborných konferencí, kongresů a seminářů.

  • Veškeré zboží se snažíme udržovat na skladě a je expedováno do 10 dnů.

  • Expedujeme do ČR i na Slovensko!

Chcete poradit s výběrem vhodného produktu?

Kontaktujte nás!

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
FACEBOOK: SZOCZ