Největší zdravotní benefity generátoru vodíku HYDROGEN OLIVE

Největší zdravotní benefity generátoru vodíku HYDROGEN OLIVE

8.

2.

2023

Jsme SZO Plzeň, podporujeme pokrokové technologie a máme rádi nové přístroje, které pomáhají lidskému zdraví. Jedním z nich je právě generátor HYDROGEN OLIVE, který pomáhá regeneraci organismu po náročných radioterapiích.

GENERÁTOR HYDROGEN OLIVE, přístroj nejen pro výrobu vodíku

Generátor OLIVE HYDROGEN je kombinovaný inhalační přístroj vodíku a kyslíku, který je vhodný pro pacienty s rakovinou, kteří podstupují radioterapie. Na základě nepříjemných radioterapií mohou být pacienti velmi často vyčerpáni a kvůli vedlejším účinkům zažívají stres a trpí na záněty. Tím je také zhoršena kvalita jejich života.

Při těchto stavech je žádoucí nasadit kyslíkovou terapii, která odstraňuje únavu, zmírňuje nespavost, zlepšuje imunitu a metabolismus. Pro tuto terapii lze využít generátor kyslíku a vodíku HYDROGEN OLIVE, který pozitivně ovlivňuje zdraví onkologických pacientů. Dalším lékařsky prokazatelným účinkem je rychlejší regenerace organismu právě po radioterapiích.

Další pozitiva generátoru kyslíku HYDROGEN OLIVE:

  • Zmírňuje únavu, napětí a vyživuje unavené oči
  • Pomáhá při usínání, zmírňuje poruchy spánku
  • Zvyšuje koncentraci a paměť
  • Zlepšuje imunitu, podporuje spalování kalorií
  • Uchovává krásu
  • Zpomaluje stárnutí
  • Zmírňuje úzkost

Jsme dodavatelé zdravotnické techniky a medicinálních přístrojů

Zkratka našeho e-shopu SZO.cz znamená Služby Zdravotnickým Organizacím, a to je také naším posláním. Zlepšovat kvalitu dodávaných pokrokových technologií a napomáhat tak k lepší zdravotnické péči. Lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky zásobujeme nemocnice a kliniky, ordinace a ambulance, laboratoře, domovy důchodců a další zdravotnická, sociální zařízení a charitní organizace. Poskytujeme služby zdravotnickým zařízením po celé České republice.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38

326 00 PLZEŇ - Slovany

E-mail: krasny@szo.cz

E-shop: www.SZO.cz