Nový web zaměřený na DEZINFEKCE nabízí ochranu před koronavirem

Nový web zaměřený na DEZINFEKCE nabízí ochranu před koronavirem

29.

12.

2020

Nový web zaměřený na DEZINFEKCE nabízí ochranu před koronavirem

Hledáte účinné formy dezinfekce? Již 20 dodáváme kvalitní a registrované dezinfekční prostředky řady STÉRIDINE na Český trh. Nyní jsme spustili prodej na specializovaném webu.

Koronavirový rok 2020 byl velmi náročný pro všechny. Většinu objednávek se nám podařilo vyřídit. Děkujeme všem zákazníkům za projevenou důvěru a trpělivost. A co jsme si pro vás na závěr roku připravili nového? Aktuální epidemiologická situace a další vlna COVIDové krize a hygienických opatření nás přiměla k vytvoření nového, přehledného webu www.DEZINFEKCE.sk vyladěného pro mobilní telefony a tablety.

Vše o dezinfekcích na jednom místě

Dezinfekční prostředky řady STÉRIDINE dovážíme z Francie a prodáváme v ČR již více než 20 let. Prostředky představují nejnovější vědecké poznatky a nejmodernější technologické postupy. Dezinfekční produkty inaktivují stále širší řadu patogenů a přitom nepoškozují životní prostředí. Výrobky STÉRIDINE splňují nejnáročnější kritéria a proto je doporučujeme zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými nežádoucími reakcemi. Objednávky přijaté po 1.1. 2021 vyřídíme v reálném čase dle obchodních podmínek tzn. do 10 dnů. Prohlédněte si nabídku v přehledném Katalogu dezinfekcí a úklidové techniky!

Do Nového roku 2021 Vám přejeme především pevné zdraví!