ODSAVACKA.com – odborný web na odsávačky

ODSAVACKA.com – odborný web na odsávačky

11.

4.

2022

ODSAVACKA.com – odborný web na odsávačky

Potřebujete kvalitní odsávačku mateřského mléka nebo odsávačku hlenů při zahlenění miminka? Kde pořídit kvalitní elektrickou odsávačku? Různé druhy odsávacích jednotek pro profesionální používání ve zdravotnictví, ale i pro domácí použití hledejte na odborném webu ODSAVACKA.com

Již od roku 1998 podnikáme v oblasti zdravotní techniky. Jsme autorizovaným dovozcem, distributorem a servisním střediskem výrobků ASKIR a ASPIRET CA-MI Italy, odsávaček ASPEED a MAMIASPEED italského výrobce 3A HEALTHCARE, Italských odsávaček GIMA a FAZZINI, a odsávaček ARMOLINE tureckého výrobce MEDIMPORT Turkey. Zaměřujeme se na prodej odsávaček hlenů a další druhy odsávací zdravotnické techniky. Činnost firmy KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. vychází ze 40 let zkušeností.

Na našem odborném webu najdete spoustu druhů odsávaček:

  • akumulátorové
  • prsní
  • přenosné
  • elektrické
  • odsávačky hlenů
  • lékařské
  • zdravotní
  • chirurgické
  • medicinální

Například elektrické odsávačky jsou skvělou volbou, protože Vám značně ulehčí práci a jsou velmi praktické. Doporučujeme také přenosné odsávačky, které Vám ulehčí práci například při cestování nebo delšímu pobytu mimo domov.

Samozřejmostí je také prodej příslušenství a náhradních dílů k odsávačkám jako například: mikrobiologické filtry, sací lahve s pojistným ventilem, jednorázové sací vaky, sací hadice, sací koncovky se STOP-ventilem nebo sací kanyly.

Autorizovaný servis a BTK odsávaček Italských výrobců 3A HEALTH CARE, CAMI, FAZZINI a GIMA

Dovážíme, distribuujeme a servisujeme italské odsávačky značek ASPEED, MAXIASPEED od výrobního závodu 3A HEALTH CARE, ASKIR a ASPIRET od výrobce CAMI a další značkové elektrické odsávačky spolehlivých italských výrobců FAZZINI a GIMA Italy.

Byli jsme proškoleni přímo ve výrobních závodech a činnost máme notifikovanou na SÚKL Praha (Státní Ústav pro Kontrolu Léčiv).

Pokud sháníte kvalitní odsávačku, navštivte náš odborný web www.odsavacka.com, kde si určitě vyberete.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz