Podzimní novinky OLIVE Technology

Podzimní novinky OLIVE Technology

28.

9.

2022

Podzimní novinky OLIVE Technology

Připravili jsme pro vás několik novinek z oblasti zdravotnických prostředků, které vám usnadní přechod do pochmurných chladných dnů.

GENERÁTOR OLIVE HYDROGEN OVL-900M

Tento výrobek je vhodný zejména pro pacienty s rakovinou, kteří podstupují radioterapie. Následkem jsou nepříjemné stavy únavy a zhoršené kvality života (QOL). GENERÁTOR OLIVE HYDROGEN OVL-900M je kombinovaný přístroj pro dýchání vodíku a kyslíku. Mnoho vedlejších účinků radioterapie bývá spojeno se zvýšeným oxidačním stresem a zánětem v důsledku tvorby reaktivních forem kyslíku během ní. Vodík, který má antioxidační vlastnosti a snižuje záněty ve tkáních může být podáván jako terapeutický medicinální plyn. Doporučujeme inhalovat plynný vodík 2x denně po dobu 1 hodiny.

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE 2x 10L DUO

Jedná se o prémiový výrobek společnosti OLIVE pro 2 osoby. Velkou výhodou GENERÁTORU KYSLÍKU OLIVE 2x10L DUO je tichý chod a kvalitní mirkomolekulární síta francouzské výroby s vysokým průtokem až 10 litrů/min. Tento přístroj využívá PSA technologie tlakové cyklické adsorpce s vysokou koncentrací kyslíku 92 - 96 % O2 hyperoxický. V balení najdete dva zvlhčovače, ke kterým dodáváme také veškeré příslušenství potřebné k okamžitému využití pro dvě osoby.

HYPOXICKÝ STAN OLIVE HYPOXIC

GENERÁTOR HYPOXIC STAN OLIVE HYPOXIC má 2 výstupy, jeden s nízkou koncentrací kyslíku 8,5 - 19,8 % O2 je hypoxický, druhý s vysokou koncentrací kyslíku 78 - 92 % O2 hyperoxický. Je založen na principu střídavé tlakové adsorpce, běžně za použití elektricky poháněného mikromolekulárního síta separující dusík z okolního vzduchu za účelem získání vzduchu s nízkou koncentrací kyslíku. Jedná se o čistě fyzikální metodu. Vytvořený vzduch s nízkou koncentrací kyslíku může být používán nejen pro trénink běžných cvičenců, ale také pro profesionální sportovce, protože simuluje prostředí vysokohorské oblasti. Součástí standardní výbavy je velký kyslíkový stan o rozměru 2m x 1.5m x 1.5m a další příslušenství: APNOE maska, vrapová dýchací hadice, dýchací vak, kyslíkové brýle, zvlhčovací HMEF filtr, náhradní přístrojový HEPA filtr.

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE COMFORT s LED helmou

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE COMFORT s LED helmou dosahuje díky kvalitním mikromolekulárním sítům francouzské výroby dosahuje vysokého průtoku 10 litrů/min i tlaku. Jedná se o speciální výrobek se zvýšeným tlakem na výstupu na 100 kpa. Generátor OLIVE se dodává s bohatým příslušenstvím (kyslíkový sprejer, kyslíkový injektor, LED helma) k ošetření unavené a vyčerpané kůže a pokožky. Jedná se o výrobek pro profesionální využití v lázních a rehabilitačních zařízeních.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz