Pořiďte svému chrápajícímu manželovi spánkovou terapii APNOE pod vánoční stromeček

Pořiďte svému chrápajícímu manželovi spánkovou terapii APNOE pod vánoční stromeček

15.

11.

2021

Pořiďte svému chrápajícímu manželovi spánkovou terapii APNOE pod vánoční stromeček

Syndrom spánkové APNOE je onemocnění patřící mezi poruchy spánku. Je charakterizováno poruchou dýchání a projevuje se zástavou dechu v průběhu spánku. Provází je chrápání a nedostatek kyslíku (O2). Zástavy dechu bývají delší než 10 sekund a bývá jich víc než 10 za hodinu.

I na toto onemocnění už máme páku! Nese název Spánková terapie CPAP a BIPAP!

Příčinou spánkové apnoe je opakované zúžení až uzavření horních dýchacích cest nebo hltanu. Poruchy mají za následek velkou únavu přes den, někdy je doprovází silné bolesti hlavy. U pacientů se navíc zvyšuje riziko cukrovky, obezity, infarktu a cévní mozkové příhody.

Nejprodávanější spánková terapie

Velké příznivé ohlasy a nejprodávanějším přístrojem spánkové terapie je momentálně automatický přístroj DEVILBISS – model AUTO PLUS, který je vybaven unikátním algoritmem, který automatickou změnou nastavení reaguje na výskyt spánkové APNOE, hypopnoe nebo chrápání a poskytuje tak nejúčinnější terapie při problémech s dýcháním ve spánku.

Spánková terapie pro náročné

Pro náročné zákazníky nabízíme pokročilou spánkovou terapii BIPAP. Přístroj OLIVE BIPAP zvyšuje komfort pacienta a umožňuje exspirační odlehčení (inhalace kyslíku).

Monitorování spánkové apnoe

Pro klienty, kteří teprve začínají řešit tento problém a nechtějí se tzv. "jít vyspat do spánkové laboratoře", nabízíme přístroj POLYWATCH pro monitorování spánkové APNOE. Mobilní diagnostický přístroj přístroj na zápěstí pro monitoring spánkové APNOE. Fáze spánek - bdění jsou identifikovány automaticky podle pohybu zápěstí. Přístroj obsahuje 2 čidla: prstové čidlo SpO2 + nosní čidlo. Na objednávku za příplatek nabízíme komfortní model s břišním čidlem CSA.

Mějte hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz