Spánková terapie DreamStation GO na cesty

Spánková terapie DreamStation GO na cesty

26.

8.

2021

Spánková terapie DreamStation GO na cesty

V každé situaci je důležité se dobře vyspat. A to i na cestách, jak v letadle, tak v přírodě. Jen kvalitní spánek přinese sílu na další den, kdy potřebujete plné soustředění!

Sami to znáte, někdy se prostě nevyspíte. Co dělat, když člověk potřebuje být druhý den svěží a odpočatý? Základem je dobrý spánek. Máme tu pro vás několik tipů, jak si jej zlepšit. Podívejte se na naši nabídku.

  • Cestovní spánková terapie Dreamstation – je určen na cesty kamkoliv, malý skladný, snadné a rychlé nabíjení. Baterie vydrží až 13 hodin. Vodní zvlhčovač s ohřevem, lze použít jakoukoliv vodu. Přístroj navíc splňuje požadavky FAA (Federální Letecká Správa) pro použití na palubě letadla při letu. Možné další doplňky. Více o přístroji se dozvíte na stránce cestovní spánková terapie.
  • Dreamstation GO zvlhčovač – tento zvlhčovač pro spánkovou terapii Dreamstation GO zajistí snazší dýchání, a tím i klidnější spánek. Jedná se o rozšiřující příslušenství, o kterém si můžete přečíst více informací na této stránce: zvlhčovač pro spánkovou terapii.
  • Monitor spánkové apnoe PolyWatch – jde o mobilní diagnostický přístroj na zápěstí pro monitoring spánkové apnoe. Obsahuje dvě čidla, prstové a nosní. Možná kombinace s dokoupeným břišním čidlem. O tomto komfortním modelu se dozvíte více na stránce monitoring spánkové apnoe.
Přejeme vám pěkný den a hlavně pevné zdraví!

Tým eshopu SZO.cz

Foto: Image by Lorri Lang from Pixabay