Špičkové kardiografy EKG pro zdravotnický personál

Špičkové kardiografy EKG pro zdravotnický personál

26.

10.

2022

Sháníte špičkové a profesionální kardiografy? Najdete je na našem odborném webu szo.cz. Expedujeme po celé ČR i na Slovensko.

Jak funguje kardiograf?

Kardiograf neboli EKG je elektrický přístroj, který dokáže snímat a zaznamenávat elektrickou aktivitu srdce. Děje se tak díky vodivému prostředí těla i na jeho povrchu. Na hrudník a končetiny jsou umístěny elektrody, které snímají napětí z těla a převádí výsledky k vyhodnocení stavu srdce právě do EKG.

Počítačové kardiografy, příslušenství i servis

Fenoménem dnešní doby jsou počítačové kardiografy. Nabízíme cenově atraktivní PC kardiograf EDAN SE-1515 (12kanálové plnohodnotné EKG s interpretací křivky).

Ke všem prodávaným přístrojům nabízíme příslušenství (EKG papír, EKG elektrody, EKG balonky, pacientský kabel k EKG, stabilní vozík pro snadnou manipulaci EKG přístrojů). EKG zapisovače, které Vám nabízíme, představují nejmodernější technologie a jsou špičkou na světovém trhu.

Na kardiografy poskytujeme plný záruční i pozáruční servis, provádíme autorizovaný servis - BTK - dle zákona 89/2021 Sb. a nově také 375/2022 Sb.

EKG expedujeme po celé ČR a na Slovensko
Dezinfekce, EKG a veškeré zdravotnické přístroje expedujeme po celé ČR a na Slovensko prostřednictvím České a Slovenské pošty. Cena poštovného z ČR na Slovensko je 12 EUR při váze balíků do 2 kg. Nad 20 kg stojí expedice 15 EUR.

Kvalitní lékařské přístroje
Kromě profesionálních elektrických přístrojů EKG najdete na našem webu také další kvalitní lékařské přístroje, jako jsou například defibrilátory, přístroje pro elektrochirurgii, resuscitační vaky, kardiopulmonální resuscitátory, antidekubitní systémy, zvlhčovače vzduchu a inhalátory, lékařské redukční ventily, kyslíkové láhve a mnoho dalších přístrojů.

Chcete poradit s výběrem EKG či jiného zdravotnického materiálu? Kontaktujte nás!

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38

326 00 PLZEŇ - Slovany

E-mail: krasny@szo.cz

E-shop: www.SZO.cz