Tepelný inhalátor VAPINAL (inhalátor VINCENTKY)

Tepelný inhalátor VAPINAL (inhalátor VINCENTKY)

21.

9.

2021

Tepelný inhalátor VAPINAL (inhalátor VINCENTKY)

Podzim už klepe na dveře a spolu s ním občas přichází také i různá podráždění dýchacích cest. Máme na mysli běžné podzimní alergie či nachlazení.

Takové alergie nebo i nastuzení nás umí pěkně potrápit, ucpaný nos, bolení hlavy člověku na náladě nepřidá.

V naší populaci je mnoho alergiků, ale i když třeba nejste na nic alergický, i tak se vám může stát, že máte najednou ztížené dýchání. Není však hned nutné sahat po nosních kapkách, které často mohou více ublížit, než pomoci. Nosní kapky se totiž smí používat jen omezený počet dní. Pokud si tedy chcete ulehčit dýchání, sáhněte raději po jednodušší a zdravější variantě. A tou je rozhodně Vincentka – minerální voda z luhačovických pramenů. Tu si můžete do nosu vstřikovat, nebo zvýšit efektivitu tím, že si přímo pořídíte inhalátor na vincentku VAPINAL.

Vapinal je přímo k užívání minerálky Vincentky, ale jsou i další inhalační roztoky, které můžete používat a vybrat si ten, který vám nejvíce pomůže. Stejně tak je i různorodá nabídka inhalátorů, zvlhčovačů vzduchu či se můžete setkat i s možností ultrazvukového nebulizátoru PRIZMA pro profesionální používání. Bohatou škálu těchto produktů a dalších lékařských podpůrných prostředků nabízí naše firma Krásný - zdravotnická technika Plzeň.

Přejeme vám pěkný den a hlavně pevné zdraví!

Tým eshopu SZO.cz