Tlakoměry jsou obykle nejčastější lékařské přístroje pro domácí používání

Tlakoměry jsou obykle nejčastější lékařské přístroje pro domácí používání

27.

2.

2022

Tlakoměry jsou obykle nejčastější lékařské přístroje pro domácí používání

V dnešní době je už standardem mít doma nejen lékárničku pro první pomoc, ale také užitečné domácí lékařské přístroje. Nejčastěji jde o tlakoměry.

Představíme vám zajímavou nabídku tlakoměrů, které jsou nejčastěji používány právě pro svou spolehlivost a dostupnost. A samozřejmě je máme na našem skladě.

Jako první bychom představili TLAKOMĚR LEO s OXYMETREM GIMA. Jde o kombinovaný přístroj pro měření krevního tlaku a saturace SpO2. Elektronický tlakoměr pro plně automatické měření krevního tlaku je vybavený velkým barevným LCD displejem 2,8" (7,112 cm) s vysokým rozlišením. Nabízí úložiště dat pro tři uživatele a až 100 výsledků měření. Jednoduché automatické ovládání jedním dotykem, funkce alarmu s možností nastavení limitů alarmu, duální stupnice: kPa a mmHg. PC software pro kontrolu dat, analýzu výsledků, sledování trendových grafů a tisk zpráv. Jedná se o lékařský tlakoměr třídy IIa s certifikací CE 0123.

Druhým, nejprodávanějším přístrojem je u nás TONOMETR VEROVAL® s EKG. Jde o kvalitní přístroj pro měření krevního tlaku a EKG. VEROVAL EKG je velmi žádaný výrobek německé firmy HARTMANN RICO k automatickému měření tlaku na paži a mobilnímu záznamu EKG (kardiogramu). VEROVAL měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Dokáže odhalit srdeční arytmii, která kvůli své nepravidelnosti nemusí být rozpoznána při měření v ordinaci a dokáže odhalit i fibrilaci síní (prevence mozkové mrtvice). S přenosným přístrojem TONOMETR VEROVAL s EKG snadno zaznamenáte srdeční rytmus kdekoliv v době, kdy se necítíte dobře. Součástí balení je i USB kabel pro propojení s počítačem (možnost předání naměřených dat lékaři).

A do třetice vám můžeme doporučit PŘENOSNÝ OXYMETR a EKG M800 (vydrží až 16 hodin trvalého provozu). Jde vlastně o přenosný oxymetr a EKG (kombinovaný přístroj M800 pro domácí měření). Pulzní oxymetr SpO2 s EKG vybavený 2,4 palcovým barevným displejem s automatickým přizpůsobením (horizontální / vertikální poloha). Napájení pomocí adaptéru ze sítě nebo z akumulátoru nabízí kapacitu baterie až 16 hodin trvalého provozu! Součástí dodávky je prstový senzor, 3svodový EKG kabel, dobíjecí stanice, akumulátor, náhradní elektrody, český návod.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz