Trápí vás chřipka, která nechce skončit? S léčbou vám pomohou zdravotnické konvičky na výplach dutin

Trápí vás chřipka, která nechce skončit? S léčbou vám pomohou zdravotnické konvičky na výplach dutin

26.

4.

2023

Výplach nosních a krčních dutin je důležitou součástí léčby mnoha onemocnění dýchacích cest. Zdravotnická sada na výplach dutin RESPIMER a konvičky RHINO HORN nabízí jednoduchý způsob, jak rychle a šetrně odstranit sliz a nečistoty z dutin. Vyplachovací konvičku máme i pro ty nejmenší.

Sada RESPIMER pomůže od nepříjemného onemocnění dýchacích cest

Vyplachovací sada RESPIMER je zdravotnický přístroj, který je určen pro výplach dutiny nosu. Pomocí jemného a tlakového postřiku rozprašuje speciální roztok do nosní dutiny, čímž se odstraňují nečistoty a zvyšuje se vlhkost sliznice. Sada RESPIMER může být použita k léčbě suchého a dráždivého kašle, při nachlazení, alergiích, sinusitidě (zánět vedlejších nosních dutin) a dalších onemocněních dýchacích cest.

Jednoduché vyplachování dutin a pocit úlevy: to jsou konvičky RHINO HORN

Konvičky na výplach dutin jsou další zdravotnickou pomůckou, která je určena k výplachu dutiny nosu a krku. V našem sortimentu můžete najít konvičku RHINO HORN JUNIOR, která je určena pro děti a konvičku RHINO HORN, určenou pro dospělé. Tyto konvičky umožňují nastříkat speciální roztok do dutiny nosu a krku, čímž se odstraňují sliz a bakterie, které způsobují infekce a záněty.

Používání konviček je velmi jednoduché

Použití konvičky je velmi snadné. Stačí do konvičky nalít teplou vodu a přidat speciální solný roztok. Poté se konvička nakloní a roztok se aplikuje do nosní dutiny. Při používání je třeba dodržovat správnou hygienu, aby nedocházelo k přenosu bakterií.

Opakované využití i šetrnost k životnímu prostředí

Výhodou konviček na výplach dutin je, že jsou bez chemikálií a lze je používat opakovaně. Tyto zdravotnické pomůcky jsou také šetrné k životnímu prostředí, neboť neobsahují žádné látky, které by mohly znečišťovat přírodu.

Výplach dutiny nosu a krku je velmi důležitý pro udržení zdravých dýchacích cest. Použití konviček na výplach dutin je bezpečné a snadné a lze je doporučit každému, kdo trpí častými záněty a infekcemi dýchacích cest. Tyto pomůcky mohou také pomoci při alergiích, při léčbě suchého a dráždivého kašle i při prevenci nachlazení.

Konvičky jsou šetrné pro nosní sliznici a mohou být použity i u malých dětí a těhotných žen. Kromě toho jsou cenově dostupné. Pokud hledáte přirozený způsob, jak si udržet zdravé dýchací cesty, konvičky na výplach dutin jsou skvělou volbou.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38

326 00 PLZEŇ - Slovany

E-mail: krasny@szo.cz

E-shop: www.SZO.cz