Tyto produkty vám pomůžou s dýchacími problémy a ochranou proti COVIDU-19

Tyto produkty vám pomůžou s dýchacími problémy a ochranou proti COVIDU-19

18.

11.

2020

Tyto produkty vám pomůžou s dýchacími problémy a ochranou proti COVIDU-19

Víte, jak se chránit proti koronaviru? Hledáte způsob, který vám může s ochranou pomoci?

Potíže s dýcháním jsou jedním z častých příznaků nákazy koronavirem. Krom toho mohou dýchacími obtížemi trpět astmatici, alergici a osoby trpící chronickým zápalem plic. S dýcháním pomáhají kyslíkové koncentrátory, které vyrábí z okolního ovzduší až 95% kyslík. Vdechování kvalitního kyslíku přitom zvyšuje kvalitu dýchání, zlepšuje psychickou kondici, imunitní systém a příznivě působí proti únavě a stresu. V nabídce našeho e-shopu si můžete vybrat z nových, prémiových a dosud nejvýkonnějších oxygenerátorů:

Prémiový OLIVE 10 nabízí kyslíkovou terapii pro dva

Díky kvalitním prvkům francouzské výroby zajišťuje tento model průtok až 10 litrů/min. Součástí generátoru jsou dva zvlhčovače a veškeré příslušenství (2 inhalační masky a 2 kyslíkové brýle). Jedná se o výrobek využívaný v lázních, nemocnicích a domovech pro seniory. Díky velkému dotykovému displeji a kolečkám umožňuje nejen snadnou manipulaci a komfort při ovládání, ale také snadné skladování a flexibilitu.

Generátor OLIVE 8L spojuje technologii a jednoduchost při používání

Tichý chod, technologie tlakové cyklické absorpce a zvlhčovač s průtokoměrem – to jsou hlavní užitné vlastnosti generátoru OLIVE 8L. Přístroj produkuje kvalitní 90% kyslík a je využívaný v plicních léčebnách, lázních i nemocnicích. Součástí generátoru je veškeré příslušenství potřebné pro okamžitý provoz.

Chcete poradit s objednávkou? Máte dotaz? Obraťte se na nás!

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
eshop: www.SZO.cz