Úspěchy sbíráme i na celostátních konferencích!

Úspěchy sbíráme i na celostátních konferencích!

3.

12.

2021

Úspěchy sbíráme i na celostátních konferencích!

Společnost KRÁSNÝ – zdravotnická technika se pravidelně zúčastňuje celostátních konferencí pořádaných Českou společností pro zdravotnickou techniku.

Můžeme připomenout například konferenci v Pardubicích, kde společnost KRÁSNÝ představila řadu nejnovějších produktů v čele s EKG s dotykovou obrazovkou a také infekční a stříkačkové dávkovače s barevnými obrazovkami pro zlepšený komfort ovládání. Ohlasy měl také poslední typ bateriové odsávačky od společnosti CA-MI. I v tomto případě se jedná o uživatelsky velmi komfortně nastavitelnou odsávačku.

Úspěšná domácí oxygenoterapie

Na konferenci v Teplicích pak naše společnost zaujala publikum mobilní domácí oxygenoterapie, která se skládá z přenosného kyslíkového koncentrátoru OLIVE MINI s praktickým cestovním vozíkem a možností bateriového napájení, které klientům umožní i pohodlné procházky do parku, posezení na lavičce, či cesty za nákupy nebo na poštu bez závislosti na elektrické síti. Tento model je dostatečně výkonný pro potřeby většiny uživatelů. Baterie 12V/7,8Ah udrží koncentrátor v nepřetržitém provozu až 2 hodiny.

Výkonná odsávačka s adaptérem i do vozidla

Dalším produktem pro prezentaci na konferenci byla bateriová odsávačka ASPEED BATTERY. Tato autonomní odsávačka, umožňuje rychlý zásah v případě potřeby a též vytrvalejší sací výkon (odsávačka je schopná pracovat až 45 minut bez přestávky). Dodávána je s praktickým nabíjecím adaptérem jak do sítě (230V), tak i palubní sítě automobilů (12V).

Léky stále po ruce

Jako poslední prezentovaný byl přenosný stříkačkový dávkovač ONYX určený k dlouhodobému podávání léků. Jedná se o lineární dávkovač, napájený ze dvou AA tužkových baterií. ONYX je malý a lehký, dobře přenosný přístroj, který může pacient nosit na těle nebo opasku díky dodávané brašničce s popruhem, což z něj činí dalšího významného pomocníka pro domácí péče a charity. Podle účastníků každoročních konferencí, kde se schází pravidelně přední lékaři i zastupitelé měst a různých organizací, které se starají o klienty z řad sociálních zařízení a domovů, jsou naše produkty na vysoké úrovni a vyhovují všem žádaným kriteriím dle norem.

Přejeme hezký den!

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz