Zprovoznili jsme nový odborný web Dezinfekce.sk s dezinfekčními prostředky

Zprovoznili jsme nový odborný web Dezinfekce.sk s dezinfekčními prostředky

30.

10.

2020

Zprovoznili jsme nový odborný web Dezinfekce.sk s dezinfekčními prostředky

Všechny dezinfekce a dezinfekční prostředky teď najdete přehledně na jednom místě s možností pohodlného nákupu z domova a s doručením v rámci Česka i Slovenska.

Dezinfekce.sk jako e-shop s dezinfekčními prostředky

Již 20 let poskytujeme na trhu kvalitní dezinfekční přípravky: dezinfekční ubrousky, mýdla, gely na ruce. Všechny produkty jsou profesionální a registrované pro zdravotnická zařízení. V nabídce naleznete i produkty pro SPA a wellness střediska, gastronomická zařízení a podobně.

V roce 2019 jsme představili řadu dezinfekčních prostředků STÉRIDINE, které inaktivují řadu patogenů a nepoškozují životní prostředí. Dezinfekce splňují nejnáročnější kritéria, a proto je doporučujeme zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi.

Pro potřeby zdravotnických zařízení je na e-shopu možné objednávat také úklidové potřeby včetně úklidové techniky a úklidových vozíků.

Nově jsme zařadili do nabídky také kosmetické přípravky

Novinkou naší nabídky jsou kosmetické přípravky, které mají nejlepší dermatologické vlastnosti. Ženy si mohou vybrat z vyživujících a regeneračních krémů, krémů na oči a oční víčka nebo mohou vyzkoušet novinku v podobě omlazujícího krému ANTI-AGE.

Dezinfekce.sk jako odborný web

Web dezinfekce.sk poskytuje ke stažení také dezinfekční plány pro nemocnice a kliniky, domovy důchodců a ústavy sociální péče, ambulance a ordinace, kuchyně, prádelny. Krom toho pomáháme zpracovat dezinfekční řád a program pro všechna zdravotnická zařízení v souladu s požadavky místních hygienických stanic.

Na webu naleznete bezpečnostní listy, které poskytujeme dle nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1907/2006, ve znění nařízení 1272/2008 a ve smyslu Nařízení vlády 453/2010.

Máte zájem o více informací? Chcete poradit s objednávkou? Kontaktujte nás!

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.
Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
eshop: www.SZO.cz