Zúčastnili jsme se XXVIII. Mezinárodní konference NEMOCNIČNÍ EPIDEMIOLOGIE A HYGIENY v Brně

Zúčastnili jsme se XXVIII. Mezinárodní konference NEMOCNIČNÍ EPIDEMIOLOGIE A HYGIENY v Brně

10.

5.

2022

Zúčastnili jsme se XXVIII. Mezinárodní konference NEMOCNIČNÍ EPIDEMIOLOGIE A HYGIENY v Brně

Po dvou letech, kdy nás nepříjemně zužovala epidemie COVID-19, jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit zdravotnického setkání, kde bylo účelem odborně odprezentovat novinky a ukázat aktuální trendy v oblasti epidemiologie a hygieny.

Konference proběhla ve dnech 26. – 27.4.2022 v Brně a naše společnost zde uvedla svou širokou paletu z oblasti dezinfekce. Tato událost byla uchopena jako postgraduální vzdělávání a garantována byla Českou společností nemocniční epidemiologie a hygieny ve spolupráci s ČLK. Velmi zajímavou přednášku na téma ,,Novinky v očkování“ uvedl pan Prof. MUDr. Roman Prymula, CSc.

Další velmi důležité oblasti, které se staly součástí diskuse, byla například aktuální epidemiologická situace a její dopad na provoz zdravotnických zařízení. Ani další témata ale nepřišla zkrátka, a tak na programu bylo také téma epidemiologie a prevence HAI neboli infekce spojené s poskytováním zdravotnické péče, uplatnění IT technologií v prevenci HAI, ale také legislativní aspekty provozu zdravotnických zařízení a právní odpovědnosti či hygienické zabezpečení provozu zdravotnických zařízení.

Mezi zúčastněnými, kterých bylo okolo 250, byli nejen čeští odborníci, ale také k nám zavítali specialisté ze zahraničních zařízení, se kterými jsme společně projednávali různé možnosti, jak všechny novinky úspěšně aplikovat do reality.

Těší nás, že jsme mohli být součástí této nadupané konference a těšíme se na další ročník.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz