Katalog dezinfekce a desinfekce, úklidových vozíků a úklidové techniky

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. dováží do České republiky kvalitní francouzské dezinfekce STÉRIDINE. Provozujeme 20 středisek autorizovaných prodejců po celé ČR a od roku 2010 jsme rozšířili prodej dezinfekčních prostředků také na Slovensko. Ve všech našich střediscích nakoupíte francouzské dezinfekce STÉRIDINE za stejné ceny.

Na trh přicházíme s dalšími, novými preparáty, které představují nejnovější vědecké poznatky a nejmodernější technologické postupy. Jedná se o výrobky (dezinfekce), které inaktivují stále širší řadu patogenů a přitom nepoškozují životní prostředí. Naše vybrané výrobky splňují nejnáročnější kritéria pro pediatrii a neonatalogii, a proto je doporučujeme zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi.

Připravili jsme pro vás katalogy dezinfekčních prostředků, které prodáváme. V brožuře desinfekcí naleznete užitečný přehled preparátů, které byly laboratornì testovány na vir H1N1, případně H5N1 (prasečí chřipka).

Katalog dezinfekcí a desinfekcí, úklidových vozíků a další úklidové techniky ke staženíMalý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2017 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.