Dvoustupňová dezinfekce (dekontaminace a mytí)

Dvoustupňová dezinfekce určená pro flexibilní, digestivní endoskopy nebo jejich části, které nelze sterilizovat. První stupeň desinfekce přístroje nebo pomůcky se provádí ihned po jejich použití přípravkem s virucidním účinkem, pak následuje mechanická očista a poté se provádí druhý stupeň dezinfekce desinfekčními přípravky se širším spektrem dezinfekční účinnosti (minimálně baktericidní, virucidní a fungicidní účinek na mikroskopické vláknité houby). O dvoustupňové desinfekci se vede zápis v deníku s datem přípravy pracovního roztoku, koncentrace a expozice.

Vyberte si z nabídky kvalitních dezinfekčních prostředků, přípravků a preparátů řady STÉRIDINE na dvoustupňovou dezinfekci (dvoustupňová desinfekce AMPHOLYSINE 4000 - 1L s vynikajícími mycími schopnostmi).

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete pomoci s výběrem plošné dezinfekce? Kontaktujte nás!

DVOUSTUPŇOVÁ DESINFEKCE AMPHOLYSINE 4000 - 1L

DVOUSTUPŇOVÁ DESINFEKCE AMPHOLYSINE 4000 - 1L

615,- Kč

Dvoustupňová desinfekce AMPHOLYSINE 4000 na bázi betainů s malým obsahem oligomerů určená jako I.stupeň desinfekce chirurgických nástrojů, přístrojů, pomůcek a instrumentária. Desinfekce má vynikající mycí schopnosti a odbourává i tu nejvyšší biologickou zátěž. Působí rychle a efektivně, doporučená expozice je pouze 5 minut.

Desinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně MRSA, FUNGICIDNÍ a VIRUCIDNÍ včetně HIV, PRV-Aujezskyho nemoci, hepatitidy B a C při koncentraci 0,4% a expozici 5 minut.

Desinfekce obsahuje inhibitor koroze, mycí složky a povrchově aktivní látky, nepáchne.

Výrobce: Laboratoires STÉRIDINE, Francie
Balení: 1 kus (flakon 1 litr s dávkovačem)
Dostupnost: zboží je skladem! ... více