Domácí zdravotnické přístroje pro boj s koronavirem

Domácí zdravotnické přístroje pro boj s koronavirem

20.

4.

2020

Domácí zdravotnické přístroje pro boj s koronavirem

Jakými přístroji můžete doma bojovat proti koronaviru? O tyto přístroje je největší zájem!

Připravili jsme pro vás užitečný seznam nejžádanějších domácích zdravotnických přístrojů, které pomáhají v boji proti koronaviru

Bezkontaktní teploměry pro rychlou kontrolu teploty

Mějte svou tělesnou teplotu pod kontrolou díky bezkontaktnímu teploměru! Doporučujeme vám INFRA TEPLOMĚR MAIZU, který měří teplotu v rozsahu od 34°C až do 42,9 °C s přesností +/- 0,2 °C. Přesnost naměřené teploty se ještě zvyšuje, jestliže je měření prováděno ve statickém prostředí (bez pohybu měřené osoby). Navíc je snímání teploty maximálně bezpečné, neboť je prováděno bezkontaktně. Výsledek měření se pak do 2 sekund objeví na velkém LCD displeji.

Domácnost bez bakterií, virů a roztočů

Udržujte svou domácnost v čistém a sterilním prostředí díky UV sanitizérům! UV SANITIZÉRY pomáhají udržovat jakékoliv prostředí zcela bez bakterií. UV záření během 30 vteřin likviduje 99,9 % bakterií, roztočů, virů a plísní. Sanitizéry je možno využít ve spíži, v lednici, na zubní kartáčky a holící strojky, na přezůvky, anebo třeba na spodní prádlo. Představují tak spolehlivou ochranu před nebezpečnou nákazou (včetně COVID-19).

Řešte problémy s dýcháním či předáváním kyslíku do krve co nejdříve!

Získejte přehled o saturaci kyslíku a tepové frekvenci snadno a rychle díky prstovému OXYMETRU LIFE HEALTH. Měření se provádí pouze natažením klipsu na prst a naměřený výsledek se zobrazí na OLED displeji. Součástí dodávky je šňůrka na krk, prstový oxymetr je uložen v krabičce.

Další důležitou ochranou je DÝCHACÍ PŘÍSTROJ OXY PLUS s plicní automatikou, který se využívá v souvislosti s dýchacími obtížemi a v případě potřeby přístroj dýchá za Vás. Dýchací přístroj se pak skládá z několika komponentů, které jsou uloženy v plastovém černém kufru s českým popisem. Součástí je také podrobný návod k užívání. 

K lepšímu dýchání přispívá také KYSLÍKOVÝ KONENTRÁTOR, který vyrábí z okolního ovzduší koncentrovaný až 95% kyslík. Kyslíkové koncentrátory působí příznivě na psychiku, snižují pocit stresu, zlepšují kvalitu dýchání a posilují imunitní systém. Přístroje jsou tiché a nepotřebují žádnou tlakovou lahev, takže odpadají další náklady na koupi kyslíkových náplní. Samozřejmou součástí je také plný záruční i pozáruční servis.

Pro optimální funkci organismu a snadné dýchání doporučujeme OKYSLIČENOU VODU OXYLIFE. Jedná se o patentovanou technologii, která je vhodná pro vrcholové sportovce, ale také pro starší a nemocné lidi. Voda posiluje imunitní systém, pozitivně působí proti bolestem hlavy, depresím a dodává tělu energii.