Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, a proto je tu pro vás náš odborný web szo.cz

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, a proto je tu pro vás náš odborný web szo.cz

29.

12.

2022

Jsme profesionálové na lékařské přístroje a dezinfekce. E-shop szo.cz znamená Služby Zdravotnickým Organizacím. Lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky zásobujeme nemocnice a kliniky, ordinace a ambulance, laboratoře, domovy důchodců a další zdravotnická, sociální zařízení a charitní organizace.

Dovážíme do České republiky špičkové francouzské dezinfekce STÉRIDINE. Dodáváme dezinfekční preparáty, které představují nejnovější vědecké poznatky a nejmodernější technologické postupy. Jedná se o výrobky, které inaktivují stále širší řadu patogenů, a přitom nepoškozují životní prostředí.

Výrobky označené zeleným piktogramem splňují nejnáročnější kritéria pro pediatrii a neonatalogii, a proto je doporučujeme zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi.

Kromě toho se také věnujeme prodeji kvalitních a profesionálních lékařských přístrojů.

Získali jsme diplom za úspěšný český online projekt

Získali jsme diplom od České marketingové společnosti, která potvrdila, že náš e-shop SZO.cz společně s našimi dalšími odbornými weby patří mezi úspěšné české online projekty.

Proč nakupovat dezinfekce a lékařské přístroje u nás?

Jsme držiteli certifikátů kvality, podívejte se. Snažíme se naše produkty nabízet za příznivé ceny a zpřístupnit zdravotnické prostředky a přístroje široké veřejnosti. Účastníme se odborných konferencí, kongresů a seminářů. Prohlédněte si fotogalerie.

Snažíme se mít veškeré zboží neustále a skladě a je expedováno do 10 dnů. Provozujeme rychlý a pohodlný způsob pro objednání zboží. Využijte telefonní linky našeho centrálního dispečinku: 377 424 999.

Kromě našeho e-shopu szo.cz máme také vzorkovou prodejnu v Plzni

Zdravotnickou a zdravotní techniku (například odsávačky nosních hlenů), lékařské a medicinální přístroje, dezinfekce a desinfekční prostředky nakoupíte jednoduše v našem internetovém obchodu SZO.cz.

Většinu zboží, které nabízíme v e-shopu máme skladem. Zboží expedujeme každé úterý a pátek z našeho centrálního skladu a zašleme Vám jej kamkoliv po České republice.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.

Božkovská 38

326 00 PLZEŇ - Slovany

E-mail: krasny@szo.cz

E-shop: www.SZO.cz