Tekutá dezinfekce na ruce: Jakou vybrat?

Tekutá dezinfekce na ruce: Jakou vybrat?

10.

11.

2023

Důležitost dezinfekce rukou nikdy nebyla důležitější než v dnešní době, kdy se snažíme ochránit sebe i ostatní před šířením infekcí. Když jde o výběr tekuté dezinfekce na ruce, je důležité zvážit několik faktorů, včetně účinnosti, bezpečnosti a pohodlí. V tomto článku vám představíme několik klíčových kritérií pro výběr dezinfekčního produktu na ruce.

Když přichází na výběr tekuté dezinfekce na ruce, existuje několik důležitých faktorů, které byste měli zvážit:

Tip: Jak byste si měli správně dezinfikovat ruce, abyste se zbavili všech virů a bakterií?

1. Účinnost

Jedním z nejdůležitějších kritérií je účinnost. Dezinfekce by měla obsahovat dostatečné množství alkoholu (min. 60 %), aby účinně zabila bakterie, viry a jiné mikroorganismy.

2. Bezpečnost

Dezinfekce na ruce by měla být šetrná k pokožce, aby nedošlo k podráždění nebo vysoušení. Dbejte na to, aby produkt neobsahoval agresivní chemikálie.

Mohlo by vás zajímat: Jak ošetřit dětskou ránu a jakou dezinfekci použít?

3. Složení a účel

Podívejte se na složení dezinfekce a zvažte, zda produkt splňuje vaše specifické požadavky. Některé dezinfekční prostředky jsou určeny pro běžné použití, zatímco jiné jsou formulovány pro speciální účely, jako je péče o citlivou pokožku nebo potřeba ochrany před konkrétními patogeny.

4. Pohodlí

Při každodenním používání je pohodlí důležité. Tekutá dezinfekce by měla být snadno aplikovatelná a rychle se vstřebávat.

Prečtěte si také: Nezbytná ochrana před infekcemi při úrazech aneb jaká je nejlepší dezinfekce na rány?

Tekuté dezinfekční Mýdlo ASEPTIL LOTION 1L

Dezinfekční mýdlo ASEPTIL LOTION - 1L je určené zvláště citlivým osobám, které trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi. Neobsahuje betainy, EDTA, parfém ani barvivo. Dezinfekční mýdlo je neutrální a nedráždí kůži a pokožku. Prostředek má širokospektrální dezinfekční záběr, včetně virucidního (ničení bakterií).

Tekuté antiseptické mýdlo ANIOSAFE MANUCLEAR - 1L

ANIOSAFE MANUCLEAR je tekuté antiseptické mýdlo určené pro časté mytí rukou, a to i v případě velice jemné a citlivé pokožky. Mýdlo je neutrální a nevysušuje kůži, působí velmi příjemně. Antiseptické mýdlo slouží k dosažení hygienické čistoty rukou a díky praktickému dávkovači se jednoduše aplikuje.

Díky tekutému stavu se rychle aplikuje a snadno se vstřebává. Objemu 1 litru je také velmi ekonomickým řešením, zejména v prostředí, kde je dezinfekce rukou na denním pořádku.

Tekutý DEZINFEKČNÍ GEL BACTIMAINS 5L

Dezinfekční BACTIMAINS GEL je určený k doplňování stávajících dávkovačů umístěných nad umyvadly. Je vhodný pro zdravotnická zařízení všech typů, domovy důchodců a ústavy sociální péče, potravinářské provozy a restaurační zařízení. Díky velkému balení o objemu 5 litrů je ideálním řešením pro místa s vyššími požadavky na dezinfekci, například v nemocnicích nebo lékárnách.

Tekutá dezinfekce na ruce je důležitým nástrojem pro prevenci šíření infekcí. Produkty z našeho odborného e-shopu SZO.cz nabízejí vysokou účinnost, bezpečnost, dostupnost a pohodlí, které vám pomůže udržet ruce vždy perfektně čisté.

Tip: 2v1 aneb dezinfekce na ruce s příjemnou vůní.

Přejeme vám hezký den

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.
Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
E-shop: www.SZO.cz

Foto: Saravut Vanset / Pexels.com