S kým spolupracujeme

Společnost KRÁSNÝ - Zdravotnická technika s.r.o., která provozuje e-shop SZO.cz (Služby Zdravotnickým Organizacím) spolupracuje s nejrůznějšími organizacemi a institucemi. Hledáme partnery z různých oblastí (reklama, dodavatelé, kontrola kvality, aj.) a naším cílem je přinášet zákazníkům kvalitní služby a další přidanou hodnotu.

Přehled partnerských internetových portálů

IMAGE:

Jelikož se zabýváme prodejem zdravotnické techniky, dezinfekcí a lékařských přístrojů, spolupracujeme  se společnostmi, které podnikají ve stejném oboru.

Jedním z našich partnerů je firma Zdravotnický Materiál - Velkoobchod s.r.o.

Tento velkoobchod se zdravotnickým materiálem provozuje internetové stránky na adrese: zdravotnicke-materialy.cz.


IMAGE: Jsme specialisté na dezinfekční prostředky a hygienu ve zdravotnických zařízení. Naše dezinfekce se mohou používat ve zdravotnictví a také v potravinářském průmyslu.

Hygiena, čistota a zdraví jsou samozřejmě spojeni s péčí o lidské tělo a pokožku. Naším partnerem je prodejce přírodní kosmetiky, který se specializuje na mořské houby Caribbean Sun.


IMAGE: Dezinfekční preparáty a lékařské přístroje dodáváme do nemocnicí, ordinací a různých zdravotnických institucí.

Rovněž spolupracujeme s ordinací léčebné rehabilitace, preventivní mediciny a lymfologie.

Naším partnerem je ordinace rehabilitace a lymfologiekomplexní, která nabízí odborné vyšetření pohybového aparátu a stanovení diagnózy. MUDr. Silvie Šidáková je odborník na rehabilitace Trutnov.

IMAGE:

Naším dalším partnerem je firma sídlící v Brně, která zajišťuje distribuci čistících a dezinfekčních prostředků.

Ivabrno.cz provozuje vlastní dopravu po celé Moravě a prostřednictvím zásilkové služby dodává své produkty po celé ČR.

Zmíněná firma svou činnost vykonává již od roku 1992 na základě Živnostenského listu č.j. 44/4928/01/0 ze dne 30.6.1992 a Osvědčení o autorizaci č. 860/277/00 vydané Ministerstvem životního prostředí ČR ze dne 8.2.2000.

IMAGE:

Sháníte zdravotní obuv, zdravotnické oděvy, ložní soupravy, prostěradla, polštáře a polštářky nebo pracovní obuv? Naším partnerem je specialista na oděvy pracovní i pro volný čas.

PP-servis.eu prodává: zdravotní obuv dámská, zdravotní obuv 2 v 1. To vše ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny: Zdravotnické oděvy - Zdravotní obuv - Dezinfekční prostředky.

IMAGE:

Naším partnerem je také dodavatel materiálů pro stomatology a dentální laboratoře: hufa.cz. Tato firma se zabývá dodávkami veškerých materiálů, přístrojového a dalšího vybavení.

Servisní středisko se stará o běžně používané stomatologické přístroje. Firma pořádá odborná školení, přednášky, praktické kurzy a s naší cestovní kanceláří objevíte nepoznané v blízkých i neznámých koutech světa.

Více se o nás dozvíte na www.hufa.cz.

  • V oblasti DDD služeb spolupracujeme se společností Adera, která zajišťuje deratizace, dezinsekce a dezinfekce na území Prahy i středních Čech. Od otravných škůdců pomáhá Adera domácnostem, firmám, restauracím i školám.
  • Hagspraha.cz - realizujeme bezpečná dětská hřiště a sportovní hřiště po celé ČR.
  • V oblasti dezinfekce klimatizačních jednotek spolupracujeme s firmou Golden Gates mont s.r.o., která nabízí službu čištění klimatizací. Zmíněná firma rovněž dodává a instaluje privátní i průmyslová vrata, brány nebo vchodové dveře v regionu Plzeň. Doporučujeme vám prodejce a výrobce zaměřeného na vrata Plzeň.

Další partnerské weby

mok.cz

baget.cz

SEO Rozcestník

Hodnocení a recenze obchodů